Ana Sayfa
08 Kasım 2019 ( 1098 izlenme )
Reklamlar

Ahmet Davutoğlu'nun yeni parti binası belli oldu

AK Parti’den istifa edip yeni parti çalışmalarına girişen Ahmet Davutoğlu’nun kullanacağı parti binası belli oldu.Davutoğlu’nun parti çalışmasındaki Bahçelievler’deki binası belediye tarafından mühürlenmişti.Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulmaya hazırlanan partinin yeni İstanbul il merkezi Küçükçekmece’de tutuldu. Tadilat çalışmaları başlatılan binanın bu ay sonuna kadar hazırlanması bekleniyor. 


Yıl sonuna kadar bu süreç tamamlanacak...Davutoğlu yaptığı açıklamada ''yıl sonuna kadar bu süreç tamamlanacak. Takvim işliyor'' dedi. Davutoğlu'nun açıklaması şöyle:

İnşallah en kısa sürede bu süreci tamamlayacağız. Sayın Karamollaoğlu ile dostluğumuz geçmişe dayanır. Hepimizin özele koruması gereken insani ilişkilerdir, Sayın Babacan’la da biz her şeyden önce dostuz, isterdik ki hep beraber olalım ama bu mümkün olmadı. Bizim için kendi partimizin sağlıklı oluşması tek hedeftir. Her türlü görüşe açığız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yazıcıoğlu'nu göz göre göre ölüme terk ettiler.İZLE-PAYLAŞ.. CHP'lilerden şehit annesine saldırı! YPG'nin has adamı McGurk: Türkiye'nin ABD kuvvetlerini vurması 'yanlışlıkla' değildi Yakalanan kapkaççıyı yerin dibine soktu!