Ataşehir'de kadına önce omuz sonra yumruk attı

1411 izlenme01 Ekim 2017
Reklamlar

Olay Ataşehir'de 29 Eylül tarihinde meydana gelmiş, yolda yürüyen 27 yaşındaki A.Ç. isimli kadına bir şahıs önce omuz ardından yumruk atmıştı. Yaşanan bu saldırı anı ise güvenlik kameraları tarafından kaydedilmişti.

'Yavaş olur musunuz' diyen kadına yumruk attı

  • Saldırıya uğrayan kadının polis verdiği ifade ortaya çıktı. A.Ç. isimli kadın evine gittiği sırada siyah saçlı, kirli sakallı, beyaz tenli bir erkeğin kendisine çarptığını söyleyerek, "Yavaş olur musunuz" dedim. O da bana, "Sen bana nasıl böyle bir şey dersin" dedi ve beni omuzlarımdan yere itti, yere düşürdü. Bir müddet yerde kaldım" dediği öğrenildi.

Öte yandan, yaşanan olay karşısında tüm mahalleli şaşkın. Mahalle sakinlerinden Ferhat Karakuş, "Kadına şiddete hepimiz karşı gösteriyoruz. Bu başımıza da gelebilir kız kardeşimiz de olabilir. Bu şahıs büyük ihtimal sporcudur. Çünkü bir vuruşta kadını yere indiriyor. Yakınlarda spor salonu olduğu için, vücut da olduğu için büyük ihtimalle şahıs spor salonuna gidiyor" dedi.

Diğer bir vatandaş da saldırgana tepki göstererek, "Bizim mahallemizde böyle bir şey olmasını kabul etmiyoruz" diye konuştu.

Saldırganın eşkalini belirleyen polis ise her yerde şahsı arıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan ve Yazıcıoğlu'nun derin planı Birlikte iyi salladık,sözünün şifresi CIA şimdi güney sınırımızın aşağısında AYLIK 1000 dolara paralı askerlerden oluşan yeni birlikler kurmaya başladı. Ne zaman? Evet 16 Temmuz'dan sonra... Kime karşı kullanılacak siz düşünün artık. Türk milletinin, Türk devletinin onurunu Erdoğan kurtarmıştır.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SELİN SAYEK BÖKE HAKKINDA ŞOK GERÇEKLER