Ayşenur Arslan'dan akıllara zarar 'kolonya' yorumu

4594 izlenme 15 Nisan 2020
Reklamlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı yeni tip koronavirüs (Kovid19) salgını tedbirleri doğrultusunda 65 ve üzeri yaştaki vatandaşlara ücretsiz kolonya ve maske dağıtımına başlandı.CHP’ye yakınlığı ile bilinen Halk TV’de program yapan Ayşenur Arslan ise, Cumhurbaşkanlığından ücretsiz olarak gönderilen kolonyayı sürdükten sonra, "Sizin paranızla geldi bu biliyorsunuz değil mi? Onun için size teşekkür ediyorum. Getirenler de sağ olsun ama, gönderene bir şey diyemeyeceğim." diyerek hazımsızlığını gözler önüne serdi."Çatla hırsından"Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı Melih Gökçek de Ayşenur Arslan'a tepki gösterdi.Arslan'ın videosunu Twitter'dan paylaşan Gökçek, "Ayşenur Arslan...

Laf sokuşturayım derken farkına varmadan Cumhurbaşkanlığından maske ve kolonya geldiğini kendine göre espri yaparken tescil ediyor. Hoşgörü yoksunu yobaz... Çatla hırsından..." ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kahraman Binbaşı Barış Dedebağı'nın yeni görüntüleri STV dizisinden yeni sahne: Noel Baba kılığında canlı bomba DSÖ koronavirüsü AIDS'e benzetti! "Kalıcı olabilir" "NELER OLUYOR, NEREYE SÜRÜKLENİYORUZ"