BU VİDEOYU HAYIR DİYEN HERKESE İZLETELİM HIZLA PAYLAŞALIM..

19551 izlenme21 Mart 2017
Reklamlar
“Almanya üzerindeki hilal- Ülkemiz ne kadar Erdoğan kaldırabilir” konulu tartışma programında Wilma Elles, Alman medyasını Türkiye hakkında yanlış ve tek yanlı bir resim çizdiği gerekçesiyle eleştirdi. Almanya ve Türkiye’nin iki dost ülke olduğunu belirten Wilma Elles’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı övmesi katılımcılar arasında şaşkınlık yarattı. Elles, “Erdoğan kadar çok çalışan kimse yoktur. Köprüler, yollar açıyor” deyince, Rheinland Pfalz Eyalet Başbakanı Malu Dreyer gülümsedi. Die Welt Gazetesi de oyuncu için “Alman Marslı” ve “Ankara’nın PR bölümünden gönderilmiş” ifadelerini kullandı.
PROGRAM BOYUNCA TÜRKİYE'Yİ SAVUNDU
"Kimse Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan daha çok çalışmıyor"
Elles program boyunca sözleriyle Türkiye'yi savundu."Kimse Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan daha çok çalışmıyor" diyen ünlü oyuncu tutuklamaların ikinci bir darbe girişimini engellemek için çok önemli olduğunu söyledi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Darbe Girişimi Tiyatro' Diyenlere İzletin! John Kerry, Sergey Lavrov'a 15 Temmuz günü "Erdoğan gidici" dedi Hatay’a da göz dikecekler mi? ABD'nin alçak oyunu deşifre oldu..Yeni algı operasyonunda görevi New York Times aldı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FETÖ, Kozmik Oda’dan alınan şifreyle Melih Gökçek’i öldürtecekti