Ana Sayfa
07 Aralık 2019 ( 1093 izlenme )
Reklamlar

Camileri ahıra çeviren zihniyet Siyonist askerlere özendi! CHP’li başkan ahıra girer gibi camiye girdi

Her seçim öncesi muhafazakar tabana şirin görünmek ve oy devşirmek amacıyla türlü türlü oyunlara başvuran CHP’lilerin ikiyüzlükleri bir kez daha ortaya çıktı. Yerel seçim öncesi Ekrem İmamoğlu’nun camide Yasin’i Şerif okumasının ardından içki sofralarında boy göstermesinin üzerinden günler geçmeden, bir skandal haber de İzmit’te patlak verdi.

Camileri ahıra çeviren zihniyet horladı..Geçmişi İslam karşıtlığı ile dolu olan ve bir dönem Müslümanların ibadet mabedi camileri dahi ahıra çevirecek kadar ileri CHP zihniyeti şimdi de İzmit’te ortaya çıktı. Beraberindeki heyet ile birlikte Fethiye Köyü’nde camiye giden CHP’li İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, ahıra girer gibi camiye ayakkabılarıyla girerek, İslam’ın değerlerini hiçe saydı. Müslümanların alnını secdeye götürdüğü yere ayakkabılarıyla basma cüreti gösteren Fatma Kaplan Hürriyet ve beraberindeki heyet, CHP zihniyetinin İslam’a bakışını bir kez daha ortaya koydu.

CHP'li Fatma Kaplan Hürriyet'in ahıra girer gibi camiye ayakkabılarıyla girmesi Filistin'i işgal eden Siyonist teröristlerin Mescid-i Aksa'ya postallarıyla girdiği görüntüleri hatırlattı. Bilindiği gibi, Siyonist teröristler de zaman zaman Mescid’i Aksa’ya postallarıyla girerek Müslümanları kışkırtmaya çalışıyor.Hürriyet’in skandal hareketinin bir benzeri de AK Parti hükümetini devirmek isteyen dış destekli marjinal gruplar tarafından gerçekleştirilen Gezi Kalkışması’nda sergilenmişti. Gezi’ci çapulcular, ellerinde içkilerle Kabataş'ta bulunan Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'sine ayakkabıyla girmiş ve görüntüler ortaya çıkmasına rağmen inkar etmişlerdi.Hürriyet'in mason sevgisi..CHP'li Fatma Kaplan Hürriyet'in başkanlığı yürüttüğü İzmit Belediyesi, Türkiye’yi zehirli bir yılan gibi sessiz ve derinden saran masonik kuruluşlardan Lions Kulübü ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı birlikte kutlamıştı

Yeniakit.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yurt dışından getirilen şahıs karantinada kalacağı şehri aşağıladı! Yakılmak isterken yakalanmıştı… Ne olduğu ortaya çıktı HER FIRSATTA MÜSLÜMANLARA SALDIRAN,PROVOKATÖR GAZETECİLERİ VE MEDYAYI REZİL KEPAZE ETTİ.AYAKTA ALKIŞLANACAK BİR KONUŞMA ERDOĞAN,KONUŞURKEN KAŞINAN YPG'Lİ TERÖRİSTİN AĞZINI YÜZÜNÜ BÖYLE KIRDILAR..HELAL OLSUN.İZLEMEYEN PAYLAŞMAYAN KALMASIN..