Cephe hattından dehşete düşüren görüntü! Ermeniler kendi askerlerini zincire vuruyor

2205 izlenme03 Ekim 2020
Reklamlar

Kardeş ülke Azerbaycan, işgal altındaki topraklarını kurtarmak için Ermenistan'a karşı başlattığı operasyonlarda zafer üstüne zafer kazanmaya devam ediyor. Ermenistan güçlerinin 27 Eylül tarihinde Azerbaycan sivil yerleşim bölgelerine ateş açması sonrası harekete geçen Azerbaycan ordusu, ilerleyişini dört koldan sürdürüyor. Bozguna uğrayan Ermenistan askerleri cepheden kaçmaya başladı.

Kahraman Azerbaycan ordusu karşısında perişan olan Ermenistan askerleri silahlarını bırakarak tek tek teslim olmaya başladı. Öte yandan cephe hattından dehşete düşüren bir görüntü geldi.

İnsanlık dışı görüntü

30 yıldır Ermeni işgali altında bulunan Dağlık Karabağ'ın kurtarılması için harekete geçen Azerbaycan ordusu ele geçirdiği yerlerde insanlık dışı tablolarla karşılaşıyor. Masum sivilleri alçakça hedef alan Ermenistan'ın savaşmak istemeyen askerlerinin ayaklarını cepheden kaçmalarını engellemek için zincirledikleri ortaya çıktı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye'de bir salgın mı başlayacak? Ertan Özyiğit 'Karadeniz'de tespit edildiler' diyerek açıkladı Başkentleri ezbere söyleyen Hasan bakın İsrail için ne dedi 16 Nisan Zafer Marşı paylaşım rekorları kırıyor MUSTAFA KEMAL'IN HAYATINDAKİ KADINLAR - 6-INCI BÖLÜM..6.BÖLÜM'DEN OLUŞMAKTADIR.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kastamonu’da 38 asker, gıda zehirlenmesi iddiasıyla hastanelere kaldırıldı.