Ana Sayfa
07 Haziran 2019 ( 3354 izlenme )
Reklamlar

CHP’li aday VIP’e alınmayınca ağzını bozdu! Erdoğan VIP'e alınmayınca halkın arasından çıktı

Karadeniz turuna çıkan CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkan adayı Ekrem İmamoğlu,Ordu-Giresun Havalimanı’nda kurallara aykırı bir şekilde VIP bölümü kullanmak istedi. Bu talebi Ordu Valiliği tarafından reddedilen İmamoğlu, Ordu Valisi için, “İt” kelimesini kullanarak küfretti. Beraberindeki CHP’li heyetin de valilik ve kendilerine müdahale eden polisler için ağza alınmayacak laflar etmesi üzerine, Ordu Valiliği konuya dair açıklama yaptı.VIP düşkünü İmamoğlu’nun çıkardığı bu rezalet üzerine, akıllara yıllar önce İBB Başkanlığına son verilen Recep Tayyip Erdoğan’ın havalimanında VIP bölümüne alınmaması geldi. Erdoğan, 1999’da eski belediye başkanı olduğu için “gelen bir emir üzerine” VIP bölümüne alınmamıştı. Bunun üzerine hiçbir sorun çıkarmadan normal kapıdan çıkmış ve, “VIP hayranı değilim.” açıklamasını yapmıştı.

Halkçı geçinen CHP’li adayın VIP aşkı..Uzun uğraşlar sonucu mazbatasını alan CHP’li Ekrem İmamoğlu, İBB binasında bir mizansen çevirdi ve çay ocağını yemekhane gibi gösterip antrikotedebiyatı yaptı. Halkçı geçindiği için tüm çalışanların aynı yemeğin yemesi gerektiğini söyleyen İmamoğlu, herkesin eşit haklara sahip olması gerektiğini vurguladı.

YSK’nın verdiği karar sonrası mazbatası elinden alından, doğal olarak İBB Başkanlığı düşen İmamoğlu, dünkü gezisindeyse belediye başkanı gibi havalimanında VIP bölümü kullanmak istedi. Antrikot mizanseninde herkesin eşit haklara sahip olması gerektiğini savunan İmamoğlu, kameraların çekim yaptığını fark etmeyince gerçek yüzünü ortaya çıkardı. VIP bölümü kullanmasına müsaade edilmeyen İmamoğlu, ağza alınmayacak sözler sarf etti. CHP’li aday, Ordu Valisi için, “Bu vali tam bir it!” ifadesini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Darbeci yüzbaşının vurulma anı!. S-400 Şizofren NATO’culara kafayı yedirtti! Kendi uçaklarımızı vurmak için alıyormuşuz Bu ülke göreceği bütün manyakları gördü, Daha büyükleri gelmez. ABD Türkiye'ye saldırmak için Sınırda ordu kuruyor