DEVLET BAHÇELİ'DEN KRİTİK UYARILAR..İZLE PAYLAŞ

115 izlenme23 Mayıs 2017
Reklamlar
MHP lideri özellikle Fetö ile mücadelede fetö çuvalına her önüne gelenin atılmasının tehlikesine dikkat çekerken özellikle Kavurmacı'nın tahliyesine sert tepki gösterdi.

"FETÖ İLE MÜCADELEDE HATIRLI İSİMLERİN KORUNMASINA GEREK YOKTUR"

"Biz geleceğimizi de kurtarmak ve güvenceye almak mecburiyetindeyiz. FETÖ artık yok edilmeli kaynağı kurutulmalıdır. Aynısı PKK ve diğer terör örgütleri için de geçerlidir. Mızrak çuvalı delmiş geçmiştir, 'sabır' deseniz o da çoktan sınıra dayanmıştır. FETÖ ile mücadelede kafa karışıklığına, ikircikli tavırlara, hatırlı isimlerin korunmasına hiç gerek ve yer yoktur. Bu doğru ve ahlaki de değildir. Aksi olursa milli vicdanda çukur açılacaktır. Şunun yakınıydı, bunu damadı demeden, bunların gözünün yaşına dahi bakmamak şarttır."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"Erdoğan Marşı" sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor. MHP lideri Devlet Bahçeli 'başkanlık' için net konuştu!. Erbakan ne dedi, Erdoğan ne yaptı?Erbakan ne dediyse yapıyor ve yapmaya devam ediyor... "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" diyenlere, "İt sürüleri" diye hakaret eden pkklılarla miting yapmak

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Selahattin Demirtaş, CHP'ye böyle seslendi."Hükumeti birlikte devirelim"