Gündem
02 Nisan 2020 ( 11797 izlenme )
Reklamlar

Ekrem İmamoğlu uyarısı! 'Bakın bu çok tehlikeli, ateşle oynanıyor'

Yazar Ersoy Dede, merkezi ve yerel hükümet söylemleri üreten Ekrem İmamoğlu kadrolarına açıktan uyarıda bulundu ve 'ateşle oynuyorsunuz' dedi.Koronavirüs nedeniyle devlet ülkenin dört bir yanında tedbirler almaya devam ederken İstanbul'daki durum, giderek siyasi bir tartışma konusu oluyor.Özellikle CHP'nin merkezi ve yerel hükümet şeklinde yaptığı ayrım büyük tepki çekiyor.

Konuya ilişkin konuşan Ersoy Dede, "İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ekibinin çok değişik şeyler denediğini farkında mısınız? Son zamanlarda sistematik bir şekilde sokakta mevcut nüfusun azalmasına paralel olarak otobüs seferlerinin azaldığını ve otobüslerde yoğunluk yaşandığını görüyorsunuz. Otobüslerdeki yoğunluğun siyasi kumpas olduğunu söylediler. Bu tutmadı. İBB'ye yakın yayın organlarında merkezi hükümet, yerel hükümet kavramı dillendirilmeye başlandı. Bu çok tehlikeli, bakın ateşle oynanıyor. Hükümeti beceriksizlikle suçlayıp olağanüstü hale kışkırtıp bir şeyin denemesini yapmak istiyorlarsa eğer bilsinler ki bu millet buna izin vermez" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yerli otomobile ilk gününde dev sipariş BAKANIMIZ KENDİSİNİ TEHDİT EDEN POLİSE HADDİNİ BÖYLE BİLDİRDİ HELAL OLSUN PAYLAŞMAYAN KALMASIN... Onlardan çıkış geldi ABD, PKK'ya düzenli ordu kuruyor