Enes Batur'u KYK yurduna koymak ne demek! Türkiye'yi yönetenlere sesleniyorum

8382 izlenme19 Eylül 2020
Reklamlar

Youtube fenomeni Enes Batur koronavirüs yakalanmış, ve karantinadan kaçtığı ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine harekete geçen emniyet güçleri, karantina kuralına uymayan Batur'u Kredi Yurtlar Kurumu yurduna yerleştirdi. 

KYK yurdunu kötülemeye çalıştı

Polis eşliğinde KYK yurduna yerleştirilen Enes Batur, üzerine oyun oynandığını iddia ederek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla üniversite öğrencilerinin kaldığı KYK yurdunu kötülemeye çalıştı. Batur'un açıklamalarını gören gazeteci Cüneyt Özdemir, Batur'u ti'ye alan bir açıklama yaptı.

"Koskoca Enes Batur'u öğrenci yurduna koymak ne demek"

Cüneyt Özdemir yaptığı açıklamada Batur'a tepki gösterdi. Batur'u ti'ye alan Özdemir, "Koskoca Enes Batur'u öğrenci yurduna koymak ne demek! Türkiye'yi yönetenlere sesleniyorum! Çocuk korona kapmış, siz ne yapıyorsunuz? ZorEnes Baturla karantinaya alıyorsunuz onu. Siz kimsiniz ya..." ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dostlarımız yenildiği için biz de yenilmiş sayıldık! Avrupa'daki yaşamı bir de gurbetçiden dinleyin! Düğünde 'Erik Dalı' oyunu rekora koşuyor Meclis'i provoke eden Kılıçdaroğlu'na Başbakan Yıldırım böyle cevap verdi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kılıçdaroğlu Nice'teki saldırı için Türkiye'yi suçladı