Esed konuşsa anca bunları söylerdi! CHP'li Başkandan Türkiye'ye akılalmaz suçlama

2140 izlenme 07 Mart 2020
Reklamlar
Çanakkale Belediyesi'nin Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı büyük bir skandala ev sahipliği yaptı. Daha önce HDP'nin seçim barajını aştığında pilav dağıtmasıyla ve kadınları azarlamasıyla tanınan Çanakkale Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Ülgür Gökhan, yine rezil açıklamalarda bulundu.Türkiye'nin İdlib'de neden mücadele verdiğine değinen Meclis üyeleriyle, Ülgür Gökhan arasında terör tartışması yaşandı.

Bir Meclis üyesi, Esed ve Rusya'nın harekatını destekleyen Ülgür'e, "Terör odaklarını bertaraf edip sınırlarımızı korumak için Suriye'de varız. Güçlendirilmiş savunmamızla birlikte çok başarılı bir harekat yapıyoruz. Bunu da emperyalist güçlerin aldığı tavırlardan anlıyoruz. Bakış açınızı değiştirmenizi talep ediyorum" dedi.Ülgür ise, "Orada terör örgütüne karşı savaşılmıyor. Orada terör örgütleri destekleniyor. Çünkü Rusya ve Esad o terör örgütlerine karşı mücadele ediyor ve onun için bizi vuruyorlar. Bulunduğumuz yerde YPG PKK yok" ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uzmanlar sinsi plana karşı uyardı! FETÖ’den koronavirüs atağı FETOYLA KOLKOLAYDINIZ" DİYENLERİ 3 DAKİKADA BÖYLE SUSTURDU! KESİNLİKLE PAYLAŞ!! TERÖRİST GÜLENİ ABD'YE KAÇIRTAN,İSİM DÖNEMİN İÇİŞLERİ BAKANI TANTAN,PAYLAŞMAYAN KALMASIN FETÖ'cü Emre Uslu'dan suikast mesajı