Ana Sayfa
02 Aralık 2019 ( 4973 izlenme )
Reklamlar

Fatih Erbakan'dan Abdullah Gül'e dikkat çeken soru: Orada ne işin vardı?

Yeniden Refah Partisi Lideri Fatih Erbakan, eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan'a perde arkasında destek veren Abdullah Gül ile ilgili çok sert sözler söyledi. Biz10 TV'ye katılan Fatih Erbakan, Milli Görüş'ün son temsilcileri kim tartışmasında, eski Refah Partili Abdullah Gül'den Türkiye'nin yararına bir şey beklenmemesi gerektiğini söyledi.
Erbakan, "Ülke olarak sıkıntılı bir durumdayız.Ama bu sıkıntılı süreçte sizlerinde tuzu, biberi var. Şimdi gelip sıfır kilometre kurtarıcı olarak yola çıkıyorlar. Bir defa açıkça söyleyeyim, bir insanın yolu Bilderberg VE Catham House'dan geçerse o insandan bu ülkeye, bu millete hayır gelmez. Efendim beni Catham House davet ettiler. Peki Erbakan Hocayı niye davet etmiyorlardı? Fatih Erbakan'ı niye davet etmiyorlardı? 'Davet ettiler' diyerek kurtulamazsın ki, bu kuruluşlar Siyonizm kuruluşları. Ne işin var oralarda? Bunlardan ülkeye bir hayır gelmiş mi?" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hafter'e destek için Libya'ya Batılı paralı askerler gönderdiler Truva Atı'na tırmanan adamın korkunç ölüm anı! Erdoğan: Kinim Artıyor! Hırsım Artıyor Suudi Arabistan karıştı: Prens Selman amcasını tutuklattı