FETÖ’cü generalin şok duvar ihaneti.

8889 izlenme25 Eylül 2016
Reklamlar
Türkiye’de bombalı ve silahlı eylem gerçekleştiren teröristlerin kolayca Türkiye’ye nasıl giriş yaptığı merak konusuydu. Bu sorunun yanıtları netleşmeye başladı. 911 kilometrelik Suriye sınırına yapılması planlanan güvenlik duvarını da FETÖ mensubu hainler tarafından engellenmeye çalışıldığı öğrenildi.

A Haber İstihbarat Şefi Kubilay Gülbek duvar ihanetini belgeleriyle ortaya koydu. Gülbek, “Biz hep merak ediyorduk, ‘Bu teröristler ve cephaneler sınırdan nasıl geçiyor istihbarat zafiyeti mi var’ diye soruyorduk. Ancak işin aslının öyle olmadığı FETÖ’cü generaller tarafından sınırın etkisiz hale getirildiği ortaya çıktı” dedi. Gülbek sınırda görevliyken FETÖ soruşturmasının ardından ihraç edilen Tuğgeneral Metin Alpcan’ın valiye gönderdiği skandal mektubu da canlı yayında gösterdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Darbe gecesi Erdoğan'ın CNN'den ÖNCE yaptığı ama ne hikmetse YAYINLANMAYAN ilk konuşması ''Recep Tayyip Erdoğan'ın Önceden Feto ile Arası İyiydi'' Diyenler İzlesin YEMLEYİP SUSTURDULAR..SANA KİM BAŞBAKANLIK UÇAĞININ KAPILARINI AÇTI? KRİPTOLAR KİMLER?SAVCILAR GÖREVE.. HAYDAR BAŞ:ESAD KAHRAMANDIR,HALKINI KORUYOR,İŞİNİDE ÇOK İYİ YAPIYOR

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Papa, 1998'de Fetullah'ı kilisenin hizmetkarı yaptı