FETÖ firarisi Can Dündar hedefi açıkladı

996 izlenme 24 Kasım 2021
Reklamlar
Casusluk ve silahlı terör örgütüne yardım suçlarından hüküm giyen FETÖ firarisi Can Dündar, Türkiye üzerine oynanan kur operasyonlarıyla elde etmek istediklerini açıkladı. Dündar, ''Şimdi beklenen bu iktisadi krizin bir siyasi krize evrilmesi ve seçimi kaçınılmaz hale getirmesidir'' dedi.

"ŞİMDİ BEKLENEN İKTİSADİ KRİZİN SİYASİ KRİZE EVRİLMESİ"

MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada yargılanan firari sanık eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, FETÖ firarisi Can Dündar, döviz kurundaki artışa ilişkin sosyal medya üzerinden konuşma yaptı.

Dövizdeki kur artışından medet uman Dündar, "Şimdi beklenen, bu iktisadi krizin bir siyasi krize evrilmesi ve seçimi kaçınılmaz hale getirmesidir." ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Avrupa ülkesinden bomba karar: Esed'i destekleyen Rusya'ya yaptırım uygulayacağız Süper Yayıcı nedir? Kimlerdir? Süper Yayıcı olup olmadığımızı nasıl anlarız? DEDELERİN SÖYLEDİĞİ ERDOĞAN ŞİİRİ PAYLAŞIM REKORU KIRIYOR..İZLE PAYLAŞ Büyük ülkede küçük hesaplar.. Darbe tartışmaları ve Abdullah Gül’ün müthiş zamanlaması.. * RAND darbe raporu ve bizim gönüllüler…