Ana Sayfa
10 Ağustos 2019 ( 989 izlenme )
Reklamlar

FOX nankörlüğü! Emekli ikramiyesiyle ilgili akılalmaz haber

ABD merkezli Yahudi sermayesi FOX TV, Türkiye'deki lüzumsuz muhalefetine devam ediyor. AK Parti düşmanlığı yapmak için gerçekleri gizlemeyi, çarpıtmayı ve iftirayı görev addeden FOX, skandal yayınlarıı sürdürüyor. Kurban Bayramı öncesi emeklilere ödenen 1000 TL'yi haber yapan FOX, büyük tepkilere neden olan bir haber yaptı.

"Emeklileri sevindirmedi"..FOX'un savunduğu CHP, vatandaşlar kurban kesmesin diye emekli maaşlarını yatırmazken, bayram öncesi her emekliye 1000 TL ikramiye yatıran AK Parti'yi hedefe alan FOX, emeklilerin ödemeden memnun olmadığını iddia etti.

Bir sosyal medya kullanıcısı, skandal haber hakkında, "Fox haberin iğrençliği" yorumunu yaptı. Bir diğer kullanıcıysa, "Fox provakatorüne göre; Geçmişte 3 kuruşluk emekli maaşını alamayan şükürsüzler, emekli ikramiyesini beğenmiyorlarmış.. Beğenmiyorlarsa almasın nankörler" ifadesini kullandı. Bir sosyal medya kullanıcısıysa, "Fox Tv'ye göre 1.000 TL'lik ikramiye vatandaşı hiç memnun etmemiş! Ne diyelim nankörsünüz" mesajıyla tepkisini dile getirdi.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Neden mi Erdoğan diyoruz? Çünkü... Cumhurbaşkanını eleştiren CHP’li vekile muhtarlardan tepki AYAKTA SU İÇENLER MUTLAKA İZLESİN ZATEN PAYLAŞIR Motosiklet ve otomobil sürücüsü kavgası kamerada!