Gündem
22 Kasım 2021 ( 1322 izlenme )
Reklamlar

Gülerce’den bomba ‘Helalleşme’ çıkışı

“Helalleşme bir FETÖ projesidir”  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'helalleşme' tartışmalarına yönelik “Ticaret üretimi yapmak isteyenler.” Sözden hatırlattıktan sonra “Helalleşme projesi bir FETÖ projesidir. Hiç kimse beni. Bu bir FETÖ'nün gücüdür.” dedi. 
Gülerce'den bomba 'Helal isteme' çıkışına: Pensilvanya, Kılıçdaroğlu yaptı!
“FETÖ kandırmak için büyük kitlenin'evet' diyeceği şeyler ortaya attı”
Terör örgütü FETÖ'yü, şöyle devam eden Hüseyin Gülerce'yi kullanın:

“FETÖ kandırmak için büyük bir kitlenin 'evet' diyeceği şeyler attı ortaya. Mesela 'Diyalog ve kötü'... Buna tav çıkmayan mı Türkiye'de? 'Diyalog toplantıları, Diyalog Avrasya toplantıları, Brüksel'de 'Abant toplantıları', Washington'da 'Abant' toplantıları…' Herkes bitti ya. 'Bak bir din adamı çıktı, ne diyor? 'Diyalog barış' diyor. Bize legalde böyle diyor, illegal de gelecek'Darbe hazırlıkları nasıl gidiyor Kemal? Ne zaman? Her hazır… Hava hepsi tamam… F16 pilotları Bu şey sahtekarı çok iyi tamam biliyor. Adam darbecinin dibi be… Türkiye'de yapmadığını yaptı.” 

“Pensilvanya 'bir çıkış yap' dedi!” Kemal Kılıçdaroğlu'nun geleceği parlak bir düşüncenin dahi Hüseyin gelemeyeceğine işaret ediyor, şekilde tamamlandı:

“Kılıçdaroğlu'ndan hiç beklenmeyen 'helalleşelim' lafı çıktığı zaman Pensilvanya'dır. Ona ki'Bir çıkış yap… Seçime yönelik bir yatırım yap. Sen iyi olacaknı olacaksın.' Diyecekler ki, 'Kılıçdaroğlu üzerine düşeni yaptı.” 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KATAR KRİZİN'DEN SONRA BU VİDEO HIZLA YAYILIYOR..CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN İSLAM BİRLİĞİ KURMA ÇABALARI.. Atam izindeyiz Fatih Portakal yerli otomobilden rahatsız oldu REİS'E METRODA HAKARET EDEN VATANSIZA DUYARLI BİR VATANDAŞ CEZASINI KESERSE..