Hangi ülkenin partisi bu?

1026 izlenme28 Eylül 2020
Reklamlar

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, katıldığı bir programda Azerbaycan ve Türkiye arasındaki ilişkilere dair skandal açıklamalarda bulundu.

Savaş çığırtkanı Ermenistan, bugün sabah saatlerinde Azerbaycan-Ermenistan cephe hattında sivil yerleşim yerlerine yönelik düzenlediği saldırıda 5 Azerbaycan vatandaşı şehit düşerken, Azerbaycan ordusunun verdiği karşılıkta birçok Ermeni askeri öldürülmüştü.

CHP'li Çeviköz'den skandal sözler

Saldırı sonrası Türkiye'den Azerbaycan'a destek yağarken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, yine CHP zihniyetini konuşturmayı başardı. Çeviköz, katıldığı televizyon programındaki açık oturuda Azerbaycan'a yapılan saldırı ve Türkiye'nin bu saldırı karşısındaki tutumu hakkında akla ziyan ancak Ermenistan tarafanın dile getirebileceği açıklamalarda bulundu. CHP'li Çeviköz, Türkiye'den Azerbaycan'a silah yardımı yapıldığını ve cihatçı grupların da Azerbaycan'a gönderildiği iddia etti.

Çeviköz'ün sözleri sonrası sosyal medya platformu Twitter'da birçok kullanıcı Çeviköz'e tepki gösterdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye Rest Çekip Yayılacağını Söyledi ,Büyük kapışma başlıyor Cem Özdemir'den aşağılık sözler! Erdoğan'ın anladığı tek dil bu Ekrem seçimden önce başka, sonra başka... Tüyleri diken diken eden şarkı: Memleket Adam

Bakmadan Geçme!

KAPAT
20 bin terörist Türkiye'ye karşı saldırı için mevzilendi