Ana Sayfa
12 Mayıs 2019 ( 2024 izlenme )
Reklamlar

İmamoğlu'nun posterindeki hacı bakın kim çıktı!

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun kazanması için büyük hırsızlığa imza atıldı. Şaibeli seçim sonuçlarına göre İmamoğlu 30 bin oyla birinci görülüyordu."16 milyon kazandı" afişleriİmamoğlu'nun seçimi kazandığını sanmasıyla birlikte, "16 milyon kazandı" posterleri her yerde yayınlanmaya başlandı. 

Takkeli amca, bedava görsellerin bulunduğu siteden alındı..Posterde İmamoğlu'nun hemen yanında, kafasında takke ile poz veren birisi dikkatleri çekmişti. Takkeli şahsın CHP'li adayın yanında ne aradığı merak konusuyken, çok geçmeden söz konusu şahsın kafasında, aslında takke olmadığı belirlendi. Hatta yaşlı adam Türk bile değildi, Ekrem İmamoğlu için poz dahi vermemişti... 

Takkeli şahsın, ücretsiz görsellerin bulunduğu bir siteden alındığı, bir başka görselde de elinde bira ile poz verdiği belirlendi. İşte o görseller:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu: Erdoğan benim Cumhurbaşkanım değil! Külliye'de duygulandıran buluşma..İZLE PAYLAŞ Cumhurbaşkanı Erdoğan sert çıktı: Bre dangalak TÜRK ABLAMIZ HOLLANDA POLİSİNİ BÖYLE REZİL KEPAZE ETTİ BU VİDEOYU HAYIRCILARA İZLETİN..