Ana Sayfa
10 Aralık 2017 ( 640 izlenme )
Reklamlar

İS-RAİL BUNU BEKLEMİYORDU...

Malezya Savunma Bakanı Hüseyin: Silahlı Kuvvetlerimiz, Kudüs konusunda görev almaya her zaman hazır.


Malezya Savunma Bakanı Hishammuddin Tun Hüseyin, Malezya Silahlı Kuvvetleri’nin (MAF) Kudüs konusunda görev almaya her zaman hazır olduğunu söyledi.
Bernama Haber Ajansı'na göre, partisinin grup toplantısında konuşan Hüseyin, ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanıma kararının Müslümanlara yapılmış bir darbe olduğunu belirterek "Müslüman ülkeler olarak olası bir olumsuzluğa karşı her daim hazırlıklı olmalıyız. Üst düzey liderlerin harekete geçmesi ve önerge vermesi durumunda Malezya Silahlı Kuvvetleri Kudüs konusunda görev almaya her zaman hazır." dedi.

ABD’nin Kuala Lumpur Büyükelçiliği önünde düzenlenen protestolardan övgüyle söz eden Hüseyin, Kudüs kararıyla bir kaos ortamının yaratılmaması temennisinde bulundu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeni referandum şarkısı sosyal medyayı salladı..İZLE PAYLAŞ Kaldırımı işgal eden satıcılara öyle bir tepki verdi ki! ALLAH, SENİ İNSANLARA İBRET İÇİN, GÖZLERİ ÖNÜNDE YAVAŞ YAVAŞ ERİTEREK CANINI ALDI...KARŞINDAKİ BAYANIN AKİBETİ NASIL OLACAK ÇOK MERAK EDİYORUZ ByLock'ta yeni liste belli oldu