Gündem
21 Kasım 2021 ( 466 izlenme )
Reklamlar

İYİ Partili Çıray sosyal medyada gündem oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Denizli’de 29 Ekim Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap etti. İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray ise mitingle ilgili paylaşım yaparken 2018 Haziran'ında Kocaeli'de yapılan mitingde çekilmiş bir fotoğraf paylaştı.

Çıray, paylaşımında "Siz meydanları artarak doldurun, Meral Akşener sandığı getirir. Teşekkürler Denizli." ifadelerini kullandı.

Çıray'ın paylaştığı fotoğrafı İYİ Parti Urla İlçe Başkanlığı'nın "Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in bugünkü Kocaeli mitingi. Hınca hınç dolu bir miting. Dip dalgası kendini göstermeye başladı" notuyla üç yıl önce paylaştığı görüldü..


Bunlar birde ülkenin idaresini almak istiyorlar daha ne paylaştıgını ne yazdığını bilmeyen bu gibi tipler ülkeyi ne hale getirir düşünün algı ile yol almaya çalışıyorlar..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CEM KÜÇÜK'TEN DAVUTOĞLU VE ABDULLAH GÜL'E SERT CEVAP! "SORGULANACAKLAR!" PAYLAŞ!! Kuzey Kore'de savaş alarmı Hillary Clinton gizlice Uşak'a gelip o isimle görüştü...İZLE PAYLAŞ İmamoğlu balonu çabuk patladı