Ana Sayfa
20 Ağustos 2019 ( 2753 izlenme )
Reklamlar

Kayyımı duyunca tatili yarıda kesti! İmamoğlu, devleti tehdit etti.

Daha önce "Başkan APO'nun heykelini dikeceğiz", "PKK'lı teröristin cenazesine katılmayan vekiller hakkında soruşturma açarım" gibi ifadeler kullanan Selahattin Demirtaş'ı öve öve bitiremeyen İBB'nin CHP'li Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün HDP'li Diyarbakır, Van ve Mardin Büyükşehir Belediyelerindeki kayyım görevlendirmelerine de tepki gösterdi.

Bodrum'daki tatilini tamamladıktan sonra İstanbu'a dönüş yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer'de çökme tehlikesi bulunan bir binanın olduğu bölgede incelemede bulundu.

Diyarbakır, Van ve Mardin'deki kayyım atamalarına tepki gösteren İmamoğlu, incelemelerinin ardından gazetecilerin soruları cevapladı.

İmamoğlu'na “Kayyım operasyonlarında gözler İstanbul’da mı?” sorusu yöneltildi.

Ekrem İmamoğlu, "Kimin gözü çevrildi buraya" diye tepki göstererek, “Öyle İstanbul’a gözdağı falan. Herkes haddini bilecek. Biz işimizin başındayız, tam olduğumuz yerdeyiz” diye cevap verdi. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yasaktan sonra ilk Ezan-ı Muhammedî Amerika'yı ilk piri reis keşfetti Ecevit ve Bush Görüşmesi Kepazelik Yılları Erdoğan Cuma Namazını Cami Girişinde Kıldı..İZLE PAYLAŞ..