Ana Sayfa
10 Temmuz 2017 ( 1068 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu'ndan skandal açıklamalar.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 25 gün süren sözde adalet yürüyüşünü tamamladı. Türkiye genelinden kaldırdığı otobüslerle Maltepe meydanına seçmen taşıdı. Kandil ve Pensilvanya'da yaşayan teröristler de Kılıçdaroğlu'na alenen destek verdi. Maltepe'de yürüyüşü sonlandıran Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz'da gerçekleşen kanlı darbe girişimini değil 20 Temmuz'da terör örgütleriyle mücadele için çıkarılan OHAL'i darbe ilan etti.

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZE DEĞİL TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELERİNE SELAM GÖNDERDİ
Sözde adalet diye yola çıkan Kılıçdaroğlu, kimler için 'adalet' aradığını da bir kez daha gözler önüne serdi. Kılıçdaroğlu, asker kılığına girmiş FETÖ'cüler ve DHKP-C'liler için adalet aradı. Maltepe meydanında yaptığı konuşmada, " Terörist ilan edilip hapse konulan Nuriye ve Semih için yürüdük" dedi.

DARBECİLERLE ANLAŞIP KAÇMIŞTI

"Darbeyi de önleyeceğiz, adaleti de getireceğiz" diyen Kılıçdaroğlu'na sosyal medyada tepki yağdı. Darbeye karıştığı resmen ortaya çıkan ve ByLock kullandığı belirlenen örgüt mensuplarıyla birlikte yürüyen Kılıçdaroğlu'nun çelişkili açıklamalarıyla FETÖ'cüler gibi takiyye yapıyor yorumları yapıldı..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Muhalif gazeteci Cüneyt Özdemir bile isyan etti! MEHTERİN SESİ,ABD'DEN DUYULDU...İZLE PAYLAŞ 19 MAYIS 1919 UYDURMACA BİR MASALDIR..TARİHİ GERÇEKLERİ ÖĞRENMEK İÇİN İZLE PAYLAŞ Ayasofya'da okunan Kur'an-ı Kerim tilaveti Yunanlıları çılgına çevirdi!