KORONAVİRÜSLE İLGİLİ DÜNYAYI SARSAN İDDİA! isimlerini verdi

5506 izlenme25 Eylül 2020
Reklamlar

ABD'nin suikaste kurban giden 35. Başkanı John Fitzgerald Kennedy'nin yeğeni Robert Kennedy, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına ilişkin çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

'Onlarca yıldır bu pandemiyi planlıyorlar'

Dünya hükümetlerinin pandemiyi sevdiğini söyleyen Robert Kennedy, pandeminin halkı kontrol etmek için hükümetlere güç ve olanak sağladığını söyledi. Bill Gates ve Anthony Fauci gibi dünyanın en zenginleri arasında yer alan isimlerin onlarca yıldır bu pandemiyi düşünüp planladığını ifade eden Kennedy, pandemiyle birlikte bu isimlerin dijital para birimine geçiş sürecini başlattıklarını iddia etti. Kennedy, bu durumun aynı zamanda köleliğin başlangıcı olduğunu belirterek, 5G gibi dünyadaki yeni teknolojilerin halk için değil, Bill Gates, Jeffrey, Zuckerberg ve Bezos gibi milyarderler için olduğunu söyledi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

OSMANLI DEVLETİNİN TÜYLER ÜRPERTEN GÜCÜNE 8 ÖRNEK.. SEYRET Kİ OSMANLI TORUNU OLMAK NE DEMEK ANLA Şairleri kıskandıran muavin sosyal medyayı salladı "PKK'lı dağda ölmüş, gittim evine Fatiha okudum" Hüseyin Gülerce Feto Ölünce Neler Olacağını Anlatıyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABD savaş uçakları Halep’te camide katliam yaptı