Gündem
15 Mayıs 2020 ( 26291 izlenme )
Reklamlar

Koronavirüsün hedefinde Türkler mi var?

Araştırmacı yazar Mehmet Ali Bulut, koronavirüsün B kan grubunda yer alanları hedef almasına yönelik tasarlandığını söyledi.Katıldığı bir canlı yayında konuşan Mehmet Ali Bulut, koronavirüsten en çok B kan grubunda yer alanların etkilendiğini öne sürdü.
Bulut, Türklerin kan grubunun B olduğunu söyleyerek, "Çin'in kan grubu A temellidir. Yeryüzündeki ölümler 300400 bine yaklaştı.


Koronavirüs B kan grubuna yönelik tasarlandı. Ölenlerin çoğu bu kan grubuna ait. Türklerin kanı da BGrubudur.Hz. Adem'in kanı 0'dır. Araplar ve siyahiler 0'dır. Kan üzerinde yapılan çalışmalar biliniyor ki Türklerin kan grubu B'dir. Müslüman Türklerin kan grubu da böyledir. Beni İsrailliler de B gruptandır. İmanlı olan ve Siyonizmi reddeden Yahudileri de hedef alan bir saldırıdır bu. Net bir şekilde koronavirüs inanca yönelik bir saldırıdır.Büyük bir nüfus azaltma yoluna gidecekler. Cüceler, kendi memleketlerinin ve dünyanın kralı olacak. Cüceler, Yahudilerin kendileridir. Siyonistler bunlara göre masumdur. Bunlar bir devlet sahibi olmak istiyor. Ama bu üst akılın amacı insanlığı bitirmektir. Üst akıl, bir virüs gibi yayılıyor" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehitleri anma programında gözyaşları sel oldu 19 yıl önce bugün; Erbakan'ın Meclis'te yaptığı tarihi konuşma Arap spikerden ortadoğu'ya, Erdogan dersi Erdoğan Cuma Namazını Cami Girişinde Kıldı..İZLE PAYLAŞ..