Gündem
26 Nisan 2020 ( 3625 izlenme )
Reklamlar

Limon tiyatrosu da

Mersin Erdemli ilçesinde çekilen ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu tarafından sosyal medyada yayınlanan kurgu görüntülerin yalan olduğu ortaya çıkmıştı.
AK Parti Mersin İl Başkanı avukat Cesim Ercik, Mersin Erdemli ilçesinde çekilen kurgu görüntüler hakkında açıklamada bulunmuş, "Söz konusu video ve bu videodaki şahıslar ile ilgili olarak AK Parti Mersin İl Başkanlığı


Olarak bu videonun kim ya da kimlerin yönlendirmesi ile yapıldığının araştırılması için suç duyurusunda bulunulmuştur" ifadelerini kullanmıştı.Tüm bu gerçeklerin ortaya çıkması ardından AK Parti Mersin İl Başkanı Cesin Ercik'in şikayeti üzerine savcılık harekete geçti. Dün emniyette ifade veren Cesim Ercik'in şikayeti ile başlatılan soruşturma çerçevesinde Mahmut Dölek, Ömer Tuncel ve Demokrat Parti eski İlçe Başkanı Emrah Toraman gözaltına alındı.Toraman itiraf etti..Yerel seçimlerde CHP'nin Erdemli'de desteklediği DP'nin İlçe Başkanı Emrah Toraman, ifadesinde kamera arkası görüntüleri telefon ile çekerek, Mersin Büyükşehir Belediyesinin Erdemli Koordinatörü CHP’li Vedat Uzunbağ’a gönderdiğini itiraf etti.

Yeniakit

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Haluk Özdil olay gelişmeyi duyurdu Portakal Haddini aştı,ERDOĞAN'A ÇOK SERT SÖZLER.. Diriliş’ kimi öldürüyor Alaaddin Kaya bilerek kendisini yakalattı.