Mine Kırıkkanat zıvanadan çıktı: Atatürk benim ilahım, tapıyorum

2569 izlenme 13 Kasım 2018
Reklamlar

Her fırsatta İslam'a saldırmayı kendisine görev eden kemalist-solcu kırması kokuşmuş zihniyetin tezahürü olan Cumhuriyet Gazetesi'nin yazarlarından Mine Kırıkkanat, iyice zıvanadan çıktı. Kırıkkanat, katıldığı bir televizyon programında, 'Atatürk benim ilahımdır' diyerek artık ona taptığını söyledi.Edirne'deki törenlerde, tören alanının yanından geçen bir kadının 'Atatürk ilah değildir' sözü üzerine başlayan tartışma sürerken, Cumhuriyet Gazetesi yazarlarından Mine Kırıkkanat skandal sözlere imza attı.Kırıkkanat'ın skandal ve provokatif sözleri şu şekilde:"Arkadaşlarıma dedim ki, artık Atatürk ilahım. 10 yıl önce Atatürk'e tapıyorum demezdim, ama artık Atatürk'e tapıyorum dedim.

"Arkadaşlarım da, o kadar kinliyiz"
Arkadaşlarım da aynı şekilde dediler ki,Mine, aynı fikirdeyiz. Çünkü bundan 10 yıl önce biz ilk cumhuriyet döneminin kusurlarını da görüyorduk. Atatürk'ü severdik ama küçük kusurlarını da görürdük. Şimdi ise bir kusur bulana çakacak vaziyetteyiz. Yani artık o kadar kinliyiz."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhuriyeti tutturmak için Osmanlı'yı kötüledik ORUCU İLK HANGİ ŞEHİR AÇAR, SORUSUNA VERİLEN CEVAPLARA ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ Hem vatandaşı azarladı, hem de Hz. Muhammed'in doğum tarihini bilemedi! Tüm Prenslerin tutulduğu otelden ilk kare!