Nihat Hatipoğlu'ndan "Evimiz İDRAR Kokuyor" Diyen İzleyiciye Tüyler Ürperten Yanıt

53401 izlenme27 Mayıs 2017
Reklamlar
Atv'de dini program yapan Nihat Hatipoğlu'na telefonla bağlanan bir izleyici, evlerinin belirli bölgelerinde idrar oluştuğunu, idrar kokusu ve ıslaklık olduğunu söyledi. İzleyici evde Kuran okunduğunu söylese de bunun önüne geçemediklerini söyledi.

"EVİMİZDE YALNIZ DEĞİLİZ"

Hatipoğlu, telefondaki kişiye olayla ilgili sorular yönelttikten sonra evimizde tek başımıza olmadığımıza belirterek "Evlerimizde insanlara bağlı melekler ve şeytanlar var" dedi.

"ÜRKMEYİN VE SAĞA SOLA GİTMEYİN"

Nihat Hatipoğlu izleyiciye şeytanların ve cinlerin var olduğunu, güçlerinin sınırlı olduğunu anlattı. Hatipoğlu ayrıca bu varlıkların bazen yangın bile çıkartabileceğini belirttikten sonra, kimsenin ürkmemesi gerektiğini ve sağa sola gidilmemesi gerektiğini belirtti.

Hatipoğlu buna karşı ise evlerde Kuran'ın sesinin açılması odalara besmele ile girilmesini, Felak ve Nasr surelerinin okunmasını önerdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kemal Kılıçdaroğlu: Açıkça meydan okuyorum ERDOĞAN ENDİŞELİYİZ DİYEN AMERİKAYA REST ÇEKTİ S-400 FÜZELERİ ANLAŞMASI TAMAM..PAYLAŞMAYAN KALMASIN PÖH'den Şehit Eren kardeşimize mesaj var! Kahraman Binbaşı Barış Dedebağı'nın yeni görüntüleri

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ERDOĞAN'I TEHDİT EDEN FETOCU İŞ ADAMININ İBRETLİK SONU! PAYLAŞ!!
{}