Ana Sayfa
11 Haziran 2019 ( 740 izlenme )
Reklamlar

Sezai Temelli'den skandal S-400 yorumu!

Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP 23 Haziran stratejilerini açıkladı ve ülke savunması için şu anda çok önemli olan S-400 için "Ne işe yarayacağı belli değil" dedi.
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Yüksek Seçim Kurulu'nun iptal kararıyla 23 Haziran'da tekrarlanacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ilişkin açıklamalarda bulundu. Temelli, "Amacımız AKP-MHP faşist blogunu geriletmektir" dedi..."(Pençe Harekâtı için) İçeride anlatılan hikâye başka ama oraya gidince gerçek bambaşka.
S-400'e ne gerek varmış.."Tek sığındığı şey savaş politikaları. Oysa siyaset çözüm üretmektir. Çözüm üretemedikçe bu iktidar Türkiye gündemine sürekli silahlanmayı sokuyor ve kamu kaynaklarını harcıyor. İşte önümüzde S-400 var. Ne işe yarayacağı belli değil. Türkiye'yi bu gerilim hattına mahkûm ederek silahlanmalarla çözümsüzlükten beslenmeye devam etmek istiyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERDOĞAN MERKELİ BAKIN HANGİ KONUDA REZİL ETMEKLE TEHDİT ETTİ HELAL OLSUN..İZLE PAYLAŞ Büyükelçi suikasti STV dizisinde birebir sahnelenmiş Bora ve S-400 Yunan'ı korkuttu! 'Hiç kimse bizi kurtaramaz' Game of Polls kahkahaya boğan 4. bölümünü yayınladı