Gündem
18 Mayıs 2020 ( 141 izlenme )
Reklamlar

Suriyeli Hafızın sözleri geceye damga vurdu: Ey Türkiyeli Müslümanlar...

TRT'de Ramazan Ayında yayınlanan Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması'na katılan Suriyeli gencin sözleri yüreklere dokundu.Yarışmaya katılan Ömer El Şehadet isimli gencin hem hafız hem de İmam Hatip Lisesi öğrencisi olduğu öğrenildi.Okuduğu Kur'an ile yürekleri hoş eden, Kulakların pasını silen Suriyeli Ömer El Şehadet geceye okuduğu Kuran-i Kerimin yanı sıra sözleri ile damga vurdu.

Suriyeli Ömer izleyenlerin huzurunda Kur'an'ı okumaya başlamadan şu ifadeleri kullandı:
"Ey Türkiyeli Müslümanlar, tüm dünya gözünü kapatırken bizi hanesinde ağırlayan Osmanlılar, karşınızda Kur'an okumak büyük şeref."muhabir.com'un haberine göre; sözleri ile geceye damga buran Ömer el Şehadet aynı zamanda kendini dinleyenleri sesi ile hayran bıraktı, ortaya koyduğu muhteşem performans ile geceye imzasını atan Ömer el Şehadet en yüksek puanı alarak gecenin birincisi oldu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ekrana FETÖ'cü doldurdu; terör örgütünün reklamlarını yaptı..PAYLAŞMAYAN KALMASIN Google'nin insanlığı değiştirecek beş projesi,Abdullah Çiftçi Analiz etti.. Putin'in koronavirüs fotoğrafı dünya gündemini sarstı! Çok büyük risk aldı FETÖ'nün sinsi oyunu deşifre oldu! Ablalar kumpas doğuruyor