Gündem
05 Ağustos 2017 ( 1228 izlenme )
Reklamlar

Türk düşmanı PKK sevici Zuhal Demir'den küstah sözler!Belçika hükümetinde Eşitlikten Sorumlu Devlet Bakanı olan ırkçı NVA partisi üyesi Zuhal Demir Türkiye ile ilgili skandal ifadeler kullanarak ''Atalarımın doğduğu ülkeyi tanıyamaz oldum, aradaki çukur giderek büyüyor. İslam'ın Türk toplumu üzerindeki etkisi, kadın hakları, azınlıkların hakları, demokrasinin gerilemesi, Türkiye'de her şey tersine gidiyor, Türkiye benim için en iyi tatil ülkesi olarak kalacak fakat Türk vatandaşlığı benim için artık uygun olmaktan çıktı'' açıklamasını yaptı.
 
Türk vatandaşlığından çıkacağını açıklayan 2 Mart 1980 Belçika doğumlu olan Zuhal Demir avukat diplomasına sahip ırkçı Flaman partisi üyesi, 24 şubat 2017 tarihinden beri de Belçika hükümetinde ''Eşitlikten Sorumlu Devlet Bakanı'' olarak görev yapıyor.

Star

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeni saldırı Güney’den gelecek, Türkiye’yi işgalden kurtaralım Hastane yolu yapmayan, "Tasarruf başlattık" naraları atan Ekrem İmamoğlu’ndan görülmemiş hediye Aşı geliştirilemezse 2021'de daha kötü senaryo bekliyor Bu haini Türk vatandaşlığından çıkartın.Bunun gibi kansızların kimliğinde, Türk vatandaşı yazar ama gavura çalışır