Gündem
16 Nisan 2020 ( 13051 izlenme )
Reklamlar

Türkiye'de bir salgın mı başlayacak? Ertan Özyiğit 'Karadeniz'de tespit edildiler' diyerek açıkladı

Dünyayı etkisi altına koronavirüs salgının insan eli ile yapıldığına dair çıkan iddialar sonrası önemli söylentiler ortaya atılıyor. Yönetim ve İletişim Stratejisti Ertan Özyiğit, ABD kaynaklı bir raporu kamuoyu ile paylaştı.24 TV'de ekranlara gelen Kayıt Dışı programında konuşan Ertan Özyiğit, Gürcistan'da sinekler üzerinde bir takım denemeler yapıldığını söyledi.Özyiğit, tropikal sineklerin


Mutasyona uğratılarak Gürcistan'a getirildiğini söyleyerek, "2014 yılında Tiflis'te bazı çalışmalar başladı. Pentagon'a bağlı bir kuruluş tarafından insanlar üzerinde deneme yoluyla yapıldı. Karadeniz'deki sineklerin artması ve kaşıntıların çoğalması bu sebeptendir. Bu sinekler Gürcistan, Güney Rusya ve Türkiye'de tespit edilmiştir. Bahsettiğim rapor sivrisinek ısırma aktiviteleri ile ilgili. 1960'da başlıyor. 2014'te hızlanıyor ve 2018'de nihai sonucu alıyor. Burada tropikal sinekler var. Bunların bölgede yaşama imkanı yok. Mutasyona uğratmışlar. Avrupa Sağlık Önleme ve Koordinasyon Merkezi, bu tropikal sinekleri Gürcistan'da görüntülemiş. Rusya'da Kraznodar bölgesi, Türkiye'de Karadeniz bölgesinde tespit edilip yayılmaları izlenmiş. Dünyanın bu kısmı için alışılmadık bir durum halinde gelecekte olan senaryoları bekliyorlar. Yani bütün börtü böcekler üzerinde çalışmışlar" dedi.


Sivrisineklerin insan eli ile yönlendirilebileceğini söyleyen Özyiğit, "Ben çekirgelerden bahsederken bir şekilde yönlendirilebiliceklerini söyledim. Sivrisinekler içinde bunları söylüyorum. Bakın çekirgeler, Asya'ya giderken manyetik alan etkisiyle bir anda İran ve Türkiye'ye döndürüldü" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ergün Diler CIA ve yine sahte bayrak Türkiye'ye uzattığın o parmaklar kırılır, Sonra da ... CHP'NİN DESTEKLEDİĞİ GRUP YORUM ÜYELERİ,DAĞLARA GEL DİYE ÇAĞIRDILAR,KODESİ BOYLADILAR Arap dünyasını imha edecekler..Kudüs’ü ve Filistin’i İsrail’e sattılar bile..