Türkiye'ye ve Türklere küfürler savurdu! Videosu ortaya çıkınca bakın ne yaptı

37906 izlenme 12 Mart 2020
Reklamlar
KKTC’de bir cep telefonu mağazası işlettiği belirtilen Hakim A.’nın bir videosu ortaya çıktı. Türkiye’ye ve Türklere ağır hakaretlerde bulunan esnaf Hakim A.’nın videoda, “Türkiye bölündü, bundan sonra Kürdistan diye bir yer vardır. S…ler böyle. Türkleri böyle s…ler. Bir Almanya s…., bir biz… Kaç tane postaladık (şehit)? Yunanlardan kurtardık sizi, şimdi s…ceğiz” ifadelerini kullandığı görüldü.

Görüntüler sosyal medyada yayıldı. Bunun üzerine Hakim A. konuyla ilgili bir açıklama yapma gereği duydu.

Bir eline Türk, diğer eline KKTC bayrağı alan Hakim A. yaptığı basın açıklamasında, videonun 4 yıl önce çekildiğini ve çekilirken de haberinin olmadığını, o esnada alkol aldığını ifade etti. Çekilen videonun aslında daha uzun olduğunu, sadece bir kısmının yayınlandığını söyleyen Hakim A., videoyu kendisiyle alacak verecek tartışması yaşayan biri tarafından paylaşıldığını ve bu kişi hakkında da polise şikayette bulunduğunu açıkladı.

"Özür diliyorum"Yaptığı açıklamada, kendisinin vatanına, milletine bağlı biri olduğunu, bu videodan sonra hayatının bir anda allak bullak olduğunu söyleyen Hakim A., “Vatanımı, milletimi, bayrağımı çok seviyorum. Sonuna kadar savunuyorum, paylaştığım videodan utanıyorum, özür diliyorum” dedi.Hakim A., videonun 2016 yılından beri polisin elinde olduğunu öğrendiğini de söyledi. Hakim A. hakkında bugüne kadar herhangi bir işlem yapılmadığı ve bunun kafalarda soru işareti bıraktığı öğrenildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CUMHURBAŞKANIMIZ MASAYA YUMRUĞUNU VURA VURA AMERİKAYI AVRUPAYI BÖYLE TEHDİT ETTİ Ülkelere saldırılar olacak Melih Gökçek ile ilgili flaş gelişme Darbenin şifresini Halk TV’de 23 kere söyledi