Vatandaşın sözleri sosyal medyayı salladı..2

6129 izlenme05 Temmuz 2020
Reklamlar

Emekli maaşlarına yapılan yüzde 5.75'lik zam sokakta vatandaşlara soruldu. Bir Youtube kanalında yayınlanan sokak roportajında konuşan kadın vatandaşların sözleri sosyal medyayı salladı. Vatandaşın emekli maaşlarının yeterli olmadığını söyleyenlere verdiği cevaplar olay oldu."Emekliye yüzde 5.75 zam geldi sizce bu yeterli mi?" sorusuna cevap veren vatandaş "Bu olaya dünya bazında bakmak lazım. Ben yeterli olduğunu düşünüyorum" dedi. AK Parti hükümetini başarılı bulduğunu

belirten vatandaş, "Onlardan öncesini de ben gayet iyi biliyorum" ifadelerini kullandı.CHP döneminde yaşanan krizleri hatırlatan vatandaş, zam oranını eleştirenlerin tokluk sendromu yaşadığını ve ideolojik hastalık derecesinde bir saplantı içinde olduğunu dile getirdi.Türkiye'nin dünya bazında iyi bir konumda olduğunu belirten vatandaş, "Küreselcilerin bayrağını sallayarak vatansever olunmaz. Benim Avrupa'yı da görmüşlüğüm var. Almanya'da kaldım ben. Almanya'da neden gelişmiş ona bir bakmak lazım. İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra küreselciler orayı sanayi atölyesi olarak seçtiler kendilerine" dedi.

İnsanların oturduğu yerden iş beklediğini ve geçinemediklerini söyleyenlerin yalan söylediğini kaydeden vatandaş, "Ben Türkiye'yi dolmakta olan bir bardak gibi düşünüyorum. O bardağı devirmeyeceksin. Bardağı devirmezsen bardak dolar sana da taşar. Ben 2021 yılının Türkiye'nin yılı olacağına inananlardanım. Erdoğan'ı da çok başarılı buluyorum." diye konuştu.AK Parti'den önce Türkiye'de siyasetin ve etkili bir partinin olmadığını söyleyen vatandaş Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çok kıymetli bir zeka olduğunu ve değerinin sonradan bilineceğini kaydetti."Cumhuriyet dediğin masonların kölelik rejimidir"Vatandaş konuşmasında şunları söyledi:

"Cumhuriyet dediğiniz masonların kölelik ve sömürge rejimidir Zincirli köleliğin bir üst versiyonudur. Türkiye'de rejim falan yok. Osmanlı'yı neden yıktılar. Sanki lidere bağlı olmak ayıp bir şeymiş gibi göstererek insanları soğuttular. Lider düzgün olursa ülke alır başının yürür. Bizim liderimizde son derece düzgündür. Gurur duyuyorum kendisiyle."


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türk bayrağı açıp tankın önüne geçti! Rusya, Libya konusunda Türkiye'nin kapısını çalmaya hazırlanıyor! Bakın ne isteyecekler Terörist fetö'yü devletin içine sızmasına göz yuman,devlet yöneticileri. "Yeni bir darbenin ayak sesleri her yerden işitiliyor, hükûmet hazırlıklı olmalı" dedi.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan'dan Trump'a rest: Kudüs kırmızı çizgimiz! Böyle bir adım atılırsa..