Ana Sayfa
27 Aralık 2021 ( 2530 izlenme )
Reklamlar

Olay Bill Gates çıkışı

Araştırmacı yazar Hayati Sır, Ferda Yıldırım'ın Youtube kanalına konuk oldu. Türkiye'de bulunan yer altı sularının başka ülkelerde kirli olduğuna dair haberlerin yapıldığını ve böylelikle arazi fiyatlarının düşürüldüğünü ifade eden Hayati Sır, "Bill Gates’in burada görüştüğü adamları biliyoruz. Aldığı yerlere bakılsın. Milli Güvenlik meselesidir bu. Bizim Millli Güvenliğimizi ilgilendirir yeraltı sularımız. Siz bütün suları özelleştirdiniz. Toprakları ucuza alıyorlar. Burada bir oyun var. Bilim Kurulu tamam da öbür kurul toplanmalı. Seferberlik ilan edilmelidir. Bu sadece Türkiye değil dünyada böyle gidiyor" dedi.
Teknoloji patronluğundan toprak ağalığına! Bill Gates ABD'de büyük tarım  arazileri satın aldı
Metaverse ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulunan Sır, "Şimdi mikro çip DNA’dır. Bunların tüm hedefi DNA’lara girmektir. Herkesin DNA’sı mucizedir. DNA topluyorlar. Özellikle Türklerin DNA’ları üzerinden Türklerin melekelerinin örtünmemesinin sırrını arıyorlar. Tüm arayış burada. Herkes metaverse’un bir kısmını biliyor. Metevarse kimyasal bir laboratuvardır" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaftancıoğlu o tweet'lerin arkasında durdu Yengecin tüyler ürperten kuş avı kamerada! ALMANYA'DA PKK'LILARIN AKLINI ALAN 2 TÜRK... HELAL OLSUN SİZE.İZLE PAYLAŞ Virüs kimseyi öldürmez' diyen Türk doktor, Sağlık Bakanlığına teklifte bulundu