Gündem
02 Kasım 2017 ( 22871 izlenme )
Reklamlar

Hakan Fidan'ın görüntüleri çıktı! Uğurlayan kadına dikkat!

15 Temmuz darbe girişimi gecesi Genelkurmay Karargahı'ndaki güvenlik kamera görüntülerinin bilirkişilerce analiz edildiği rapor, Genelkurmay Çatı Davası'nın dosyasına girdi. Bu raporda MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın Genelkurmay Karargahı'ndan çıkış anı da yer aldı. Hakan Fidan'ı uğurlayan kadın subay da FETÖ 'cü çıkmıştı.


KADIN SUBAY FİDAN'A REFAKAT EDİYOR.
Darbe girişimi öncesi Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'la görüştüğü bilinen MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın, o gün ile ilgili görüntüleri Genelkurmay'ın güvenlik kameralarına yansıdı. Bir kadın subayın refakat ettiği Fidan, saat 20.20'de karargahtan ayrılıyor.

CUMHURBAŞKANI'NA ULAŞAMAMIŞTI.
Bununla ilgili daha önce MİT tarafından TBMM Darbe Araştırma komisyonuna gönderilen raporda, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın 15 Temmuz günü, saat 18.00 sıralarında Genelkurmay Başkanı ile bir arada olduğu esnada Cumhurbaşkanı Erdoğan 'ın koruma müdürünü aradığı, ancak Cumhurbaşkanına ulaşamadığı, koruma müdüründen bir anormallik olmadığı yönünde bilgi aldığı aktarılmıştı.

20:20'DE KARARGAHTAN AYRILDIĞINI BELİRTMİŞTİ.

Raporda ayrıca MİT Müsteşarı Fidan'ın Genelkurmay Karargahında bir süre beklemeye devam ettiği, ancak Kara Kuvvetleri Komutanında 'Saldırı ihbarının teyidine yönelik herhangi bir haber gelmemesi üzerine' MİT karargahında Suriye Ulusal Koalisyonu eski Başkanı Muaz Hatip ile olan randevusu nedeniyle saat 20.20'de Genelkurmay Karargahından ayrıldığı belirtilmişti.
Hakan Fidan darbe girişimi ihbarı üzerine Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile görüşmüştü. Bu görüşmeden bir kaç saat sonrada da FETÖ'nün darbe girişi başlamıştı.

UĞURLAYAN KADIN SUBAY DA FETÖ'CÜ ÇIKMIŞTI.

hakan fidan genelkurmaydan uğurlayan kübra yavuz kimdirGenelkurmay Başkanlığı'nda 15 Temmuz darbe girişiminde yaşananlara yönelik hazırlanan çatı iddianamesinde Üsteğmen Kübra Yavuz 123 No'lu sanık olarak yer aldı. Darbe girişimi öncesi Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile görüşmek için Karargâh'a gelen MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı Protokol Subayı olarak Kübra Yavuz uğurlamıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

El Bab'ta ne işimiz var?' diyen CHP'li vekile,MHP'Lİ VEKİLDEN TARİH DERSİ..HELAL OLSUN-İZLE PAYLAŞ YİĞİT BULUT ŞOKE EDEN BELGELERİ BÖYLE AÇIKLADI. İZLEMEYEN PAYLAŞMAYAN KALMASIN Yaşar Yakış haddini aşan ifadeler Öldürülen PYD'li teröristler Amerikan vatandaşı çıktı.