Ana Sayfa
17 Kasım 2019 ( 4551 izlenme )
Reklamlar

İngiltere’den borç istedi makam aracını yeniliyor

AK Parti’nin millete kazandırdıklarını gölgelemek adına israf yalanına başvuran ve hizmet için  kullanılan araçları Yenikapı’ya dizerek ucuz bir şova imza atan CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, ikinci defa lüks araç alım ihalesi yaptığı ortaya çıktı. Lüks meraklısı Ekrem İmamoğlu’nun geçtiğimiz gün İngiltere’ye kredi için gitmesi ise iki yüzlülük olarak yorumlandı.

İmamoğlu’nun araç rant..‘Göreve gelir gelmez 1700 aracı sergileyeceğim’ diyen ve ancak aylar sonra toplayabildiği hizmet araçlarını ‘israfın belgesi’ diyerek Yenikapı’ya dizme kurnazlığını gösteren CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, milletin parasını har vurup harman savuruyor. AK Parti’nin milleti ihya etmek için gerçekleştirdiği bütün hizmetlere ‘israf’ diyerek kirli bir algı operasyonu yürüten ve hiçbir siyasi etik kaygı taşımadığını gözler önüne seren İmamoğlu, yönettiği belediyenin imkanlarını bol keseden tüketiyor.

İlla da 2019 model olacak...Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı CHP’li İmamoğlu’nun yaptığı İstanbul Yönetim Yenileme (İSYÖN) A.Ş’ye tahsis edilmek üzere açılan araç kiralama ihalesi, kadim şehrin imkanlarının talan edildiğini adeta ispatlıyor. İmamoğlu’nun onayıyla 15 adet lüks araç ihalesine çıkan İSYÖN tarafından hazırlanan şartnamedeki maddeler dikkat çekiyor. Kiralanacak araçların tamamının en az 2019 model olmasının şart koşulduğu ihalede, İmamoğlu için istenen lüks makam arabasının özellikleri dudak ısırtıyor. Kiralanacak lüks makam aracının en az 2.0 motor hacmi olması istenirken, asgari 150 motor gücü, dijital klima, telefon bağlantılı ses sistemi, siyah ya da koyu füme özelliklerini de bünyesinde barındırması isteniyor. AK Parti dönemindeki İBB’nin araçlarını israf olarak nitelendiren İmamoğlu’nun, lüks takıntısı bu kadarla da sınırlı kalmıyor.

Lüksten hiç taviz vermiyor...1 adet lüks makam aracının dışında, 8 adet alt segment, 4 adet orta segment ve 2 adette citiyvan segment araç kiralamak isteyen Ekrem İmamoğlu, milletin parasını çarçur ediyor. Alt ve orta segment model araçlarda bile dijital klima, dizel motor ve özel iç dizayn isteyen CHP’li İBB Başkanı İmamoğlu, söz konusu taleplerini şartnameyle kayıt altına aldırıyor. AK Parti dönemindeki İBB araçlarını israf olarak nitelendiren ve tarihin en büyük karalama kampanyasına imza atan İmamoğlu’nun, her fırsatta araç alım ihalesine çıkması ise manidar bulunuyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şer odakları iyice kayışı kopardı! Adalet mülkün temelidir sözü Hz. Ömer'in Annesine vuran adamı yere seren buzağı Türkiye'ye ihanet edip ABD'de ülkemizin ismini kullanarak para kazanan FETÖ'cüleri yerin dibine soktular.