Ana Sayfa
04 Mayıs 2019 ( 10996 izlenme )
Reklamlar

İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'ndan Ramazan konserleriyle ilgili tepki çeken talimat.

İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'ndan tartışılan bir adım daha geldi. İmamoğlu'nun talimatıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından Maltepe ve Yenikapı alanlarında gerçekleştirilecek olan Ramazan konserlerine tepki yağıyor. Daha önce teravih saatlerinde ara verilen etkinliklerin bu yıl tam teravih saatinde başlaması ve etkinliklere çağrılan isimler "İşte CHP'nin gerçek yüzü" dedirtti.
Her yıl geleneksel olarak İstanbul Büyük Şehir Belediyesi (İBB) tarafından Maltepe ve Yenikapı alanlarından etkinlikler gerçekleştiriliyor ancak bu yıl İBB tarafından paylaşılan etkinlik takvimi vatandaşların tepkisini çekti.

Geçtiğimiz yıllarda İBB tarafından Maltepe ve Yenikapı etkinlik alanlarında iftarın hemen sonrasında teravih vaktine kadar Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde enstrümantal, tasavvuf musikisi, ezgi gibi dinletilerle düzenlenen etkinlikler İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bilgisi dahilinde değiştirildi.

İMAMOĞLU'NUN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI
Oy için camide Yasin okuyan, Eyüp Sultan'da "gizlice" namaz kılarak dindarlara şirinlik yapan İmamoğlu'nun bu hamlesi gerçek yüzünü ortaya çıkardı.

VATANDAŞTAN TEPKİ: İSİMLER VE TARZ RAMAZAN'A UYGUN DEĞİL
Daha önce teravih saatlerinde ara verilen etkinliklerin bu yıl tam teravih saatinde başlaması ve etkinliklere çağrılan isimler vatandaşlar tarafından büyük tepkiyle karşılandı..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TÜRKLERE SALDIRAN HOLLANDA POLİSİ BÖYLE YERE SERİLDİ HELAL OLSUN PAYLAŞMAYAN KALMASIN.. Erdoğan, Belgrad Bayraklı Camii’nde Kur’an okudu El Bab'da mevzide ikindi ezanı okuyan Mehmetçik Nesnelerin interneti ile kumanda kimde olacak?