Ana Sayfa
23 Ağustos 2017 ( 721 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu'ndan atlet açıklaması


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, NTV'de katıldığı canlı yayında Oğuz Haksever'in sorularını yanıtladı.

10 DAKİKA BOYUNCA FOTOĞRAFI ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

Haksever'in, atletli fotoğrafı hatırlatması üzerine o anı anlatan Kılıçdaroğlu'nun fotoğraftan dakikalarca övgüyle bahsetmesi dikkat çekti.

Bir taraftan fotoğrafın mizansen olmadığını söyleyen Kılıçdaroğlu, diğer taraftan da, fotoğraftaki özel detaylara tek tek işaret etti, detayların ne anlama geldiğini anlattı.

Kemal Kılıçdaroğlu, fotoğraftaki yemeğin menüsüne, yoğurta, yemeği kızıyla yemiş olmasına, baba figürüne, fotoğrafın çok doğal göründüğüne, "vatandaş Kemal" görüntüsü verdiğine özellikle dikkat çekerek, bunları defalarca tekrarladı.

Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı:

"O FOTOĞRAFA BAKIN, YAPMACIKLI BİR ŞEY GÖREMEZSİNİZ"

Her gün 4 gömlek değiştirdim, tabi yemek yemem gerekiyordu. O fotoğrafa bakın, o fotoğrafta yapmacıklı toplu iğne ucu kadar bir şey göremezsiniz.

"MİZANSEN DEĞİL"

O fotoğraf Anadolu'dan sıradan bir ailenin fotoğrafıdır. Ben halktan birisiyim. Evimde de öyle oturuyorum. Dışarıda da öyleyim ben. Fotoğraf mizansen değil.

"VATANDAŞ KEMAL'İ GÖRDÜLER ORADA"

Sıradan vatandaş kendisini gördü orada. Vatandaş Kemal'i gördü.
Evet ben o atleti giydim. Hava çok sıcaktı. Huzur içinde yedim. Kızımla birlikte yedim. Babalık görevini yapmış bir insan edasıyla.

"KILIÇDAROĞLU NİYE YOĞURT YİYOR" DİYE BOZULMUŞLARDIR

Yediğim yemeğe bakın. Eminim yediğim yemeğe bozulmuşlardır. Kılıçdaroğlu niye yoğurt yiyor diye.

Kaynak: Haber7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bahçeli: Bir Kızılderili sözünde aynen şöyle denir.. Marmaris'teki korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı. İki başörtü yasakçısı, İlahiyat Camii’nden uğurlanırken! İP'li Durmuş Yılmaz, dövizdeki çakal operasyonunu itiraf etti