Ana Sayfa
11 Nisan 2020 ( 5250 izlenme )
Reklamlar

Koronavirüs Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü "korkunç" diyerek açıkladı: Önümüzdeki günlerde bir bedeli olacak

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, sokağa çıkma yasağı duyurusu sonrası gelen görüntüleri değerlendirdi. Özlü, "Bugün sokaklara taşan insanların bulaştırmasının önümüzdeki günlerde bir bedelinin olacağını düşünüyorum" dedi.Özlü, dün gece 24 TV canlı yayınında sorularını cevapladı. Sokağa çıkma yasağı duyurusu sonrası vatandaşların fırın ve tekellere akın etmesini


Değerlendiren Tevfik Özlü, şunları kaydetti:"Son 45 gündür işler iyi gidiyordu. İyi haberler geliyordu, seviniyorduk. Ama ben bugün bir kırılma noktasına geldiğimizi düşünüyorum. Bugün sokaklara taşan insanların bulaştırmasının önümüzdeki bir haftaon gün içinde bir bedelinin olacağını düşünüyorum."Halkın tedbirsiz şekilde sokağa çıkmasıyla 'korkunç bir bulaşma olasılığı' olduğunu vurgulayan Özlü, "İyi olmasını temenni ederim ama iyi görünmüyor. Bana Türkiye'nin her yanından görüntüler geliyor. Eğer doğruysa bunlar çok ciddi problem var, mutlaka müdahale edilmeli" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nasuh Mahruki, Yazıcıoğlu suikasti sonrası kamuoyunu neden yanılttı ? 15 TEMMUZ,DARBE GİRİŞİMİNDEN AYLAR ÖNCE GÖSTERİME GİREN K.O.Z FİLMİNDE,VATANSIZ FETÖ VE PİYONLARININ DEVLETE NASIL SIZDIKLARI BÖYLE ANLATILMIŞTI.. CHP'Lİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ'NDEN İSLAM'A HAKARET Dünya derin devletinin hedefi Türkiye!