Ana Sayfa
29 Nisan 2019 ( 2262 izlenme )
Reklamlar

Metrobüsteki sapığa susanlar buna ne diyecek? '

Çolpan Işın Taner isimli kadının Küçükçekmece'de cinsel saldırıya uğrayan çocukla ilgili kullandığı "O çocuk yarın AK Parti’yi destekleyecekse, bugün bunu yaşaması daha iyidir. Yılanın başı küçükken ezilmelidir." ifadeler büyük tepki çekti.

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarıyla; "Başkan APO'nun heykelini dikeceğiz", "PKK'lı teröristin cenazesine katılmayan vekiller hakkında soruşturma açarım" gibi ifadeler kullanan Selahattin Demirtaş'a övgüler dizen CHP'li Ekrem İmamoğlu'na destek verdiği görülen Taner, kullandığı aşağılık ifadeleriyle AK Parti'ye olan düşmanlığı gözler önüne serdi.

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde cinsel saldırıya uğrayan küçük çocukla ilgili "O çocuk yarın AK Parti’yi destekleyecekse, bugün bunu yaşaması daha iyidir. Yılanın başı küçükken ezilmelidir." ifadelerini kullandığı iddia edilen Çolpan Işın Taner isimli kadın, büyük tepki çekti.
Metrobüste seyahat eden bir kadını taciz eden Fatih Özdemir isimli sapığın CHP üyesi çıkması, sekülerlerin de kıvırmasına neden oldu. Münferit olaylar üzerinden bütün Müslümanları hedef alan ve aylarca yaygara koparanlar, CHP’li metrobüs sapığını görmezden geldi.

Hal böyleyken susanların, 'Büyüyünce AK Partili olacaksa çocuk tecavüze uğrasın' gibi aşağılık ifadeler kullandığı iddia edilen bu kadınla ilgili ne söyleyecekleri merek ediliyor.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehit Emniyet Müdürü'nün çocukları herkesi ağlattı Mete Yarar'dan çarpıcı analiz: Türkiye ne oldu da birden olumlu sonuçlara ulaştı İngilizlerin,Anadolu'daki valisi...Her yerde valileri varken,Anadolu'ya vali atamadılar mı sanıyorsunuz? Fırat Tanış’tan açıklama