Ana Sayfa
20 Şubat 2020 ( 708 izlenme )
Reklamlar

Milli Savunma Bakanlığı: İdlib'de 2 askerimiz şehit oldu, 5 askerimiz yaralandı

Milli Savunma Bakanlığından (MSB) yapılan açıklamada, "İdlib bölgesindeki unsurlarımıza yapılan hava saldırısı sonucu 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 5 silah arkadaşımız da yaralanmıştır" denildi.50 rejim unsuru öldürüldü.Bakanlıktan yapılan açıklamada, "İdlib'deki kaynaklardan alınan bilgiye göre, 50’den fazla Rejim unsuru, 5 tank, 2 zırhlı personel taşıyıcı,


 2 silahlı pikap ve 1 obüs imha edildi" denildi.İdlib bölgesindeki çeşitli kaynaklardan alınan son bilgilere göre; 50’den fazla Rejim unsuru, 5 tank, 2 zırhlı personel taşıyıcı, 2 silahlı pikap, 1 obüsün imha edildiği öğrenilmiştir..

Bakanlığın Twitter adresinden yapılan açıklamada, İdlib'de belirlenen hedeflerin ateş altına alındığı, alınmaya devam edildiği belirtildi. Açıklamada şunlar kaydedildi:

"Bugüne kadar olduğu gibi şehitlerimizin kanı yerde bırakılmamış, bundan sonra da bırakılmayacaktır. Hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, TSK ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için de acil şifalar dileriz.


Ateşkesi sağlamak üzere İdlib bölgesinde bulunan unsurlarımıza yapılan hava saldırısı sonucu 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 5 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Belirlenen hedefler ateş altına alınmış, alınmaya devam edilmektedir."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Birleşme kararı "ABD arkadan bıçakladı ABD İHA’sı FETÖ’cü generalin kaldığı cezaevi üstünde ne arıyordu? DOLARLA ÜSTÜMÜZE GELENLER KİM?SALDIRI İTTİFAKI.