Ana Sayfa
11 Ocak 2022 ( 17293 izlenme )
Reklamlar

O tarihten sonra artık dolar kullanılmayacak

Stratejist Abdullah Çiftçi, dünyanın yeni para birimi üzerinde çalıştığını ve doların tarih sahnesinden silineceğini söyledi. CNN Türk'te Ne Oluyor programında konuşan Abdullah Çiftçi dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Saadet Büyük Yazio: Dolar 20 TL Olur mu? Ekonominin Kitabını Yazdık Yazmaya  Devam Ediyoruz
Abdullah Çiftçi yaptığı açıklamada, "Yeni düzende dolara yer yok. Planlarda ideolojik bir plan var. ABD’de son dönemde iç savaş ve darbe konuşulmaya başlandı. Doları bir araç kullanıyorlar. ABD’nin içinde o beklenen olaylar çıkmazsa doların hemen bitmesi mümkün değil. ABD kendi içinde savaşırsa, kaos çıkarsa doların 3 yılı kaldı. Böyle bir ihtimal potansiyel olarak var. Böyle olur demiyorum. Ama bu konuşuluyor. Ama şunu garanti ediyorum. 2045 tarihinde doları artık görmeyeceğiz. Dünya yeni bir para birimi üzerinde anlaşacak" ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alman BİLD koronavirüs faturasını çıkardı: Çin, Almanya’ya 149 milyar Euro ödemeli Kılıçdaroğlu'ndan skandal 2 MİLYONLUK faturaya komik savunma Erkan Tan'dan Taha Akyol'a sert tepki: Seni yıllarca adam sanmıştık Dikkat! Yeni Darbe Planı!..DİNLE PAYLAŞ