Ana Sayfa
09 Mart 2020 ( 44742 izlenme )
Reklamlar

Rus medyasından Türkiye ve Erdoğan'a itibar suikastı! "2 dakika bekletildi" yalanı bakın nasıl çöktü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin görüşmesiyle ilgili bir video paylaşan Rus medyası, Türkiye'ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik itibar suikastına kalkıştı.5 Mart'ta gerçekleşen ErdoğanPutin görüşmesinde yaklaşık.. 1520 saniyelik bekleyişini Rus medyası 2 dakika diye vererek algı operasyonuna girişti.


Türkiye'deki muhalif medya ise bu görüntülere balıklama atladı.15 kez kesilen görüntüye sayaç koydular "Putin, Erdoğan'ı 2 dakika bekletti" diye servis edilen videonun art arda farklı kamera görüntülerini birleştirerek Rus medyası tarafından uzatıldığı belirlendi.15 kez kesilmiş görüntülerin birleştirildiği görülen videoya bir de sayaç koydular.Görüntüler tekrar tekrar verildi..


Bakan Hulusi Akar'ın Berat Albayrak'ın rozeti ile kendi kravatını düzelttiği ve aldığı bir kağıdı okuduğu görüntüler ve Fahrettin Altun'un elindeki evraklarla uğraştığı bölümlerin tekrar tekrar verildiği videonun kasıtlı şekilde uzatıldığını gözler önüne serdi.O sırada Putin ne yapıyordu? Öte yandan Rus medyasının Erdoğan'ın beklediği sırada ne yaptığına dair herhangi bir görüntü paylaşmaması dikkat çekici bulundu. Sol medya yine Türkiye'nin yanında olamadı.Muhalif sol medya da böyle bir milli mesele üzerinden Türkiye'ye ve Erdoğan'a yönelik algı operasyonuna kalkışmasına destek çıktı.Rus medyasının Türkiye'ye yönelik algı operasyonunu sahiplenen muhalif medya, asıl hedefin Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ziyade Türkiye olduğunu göremeyecek kadar kör ve cehalet içerisinde olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.Putin'in beklediği görüntüleri görmezden geldiler..Öte yandan 15 saniyelik bir bekleyişi 2 dakika kadar uzatan Rus ve sol medya, 2016 yılında Erdoğan'ı yaklaşık 2 dakika bekleyen Putin'in kesintisiz videosunu görmezden geldi.Bu görüntü ise Putin'in Erdoğan'ı yaklaşık iki dakika beklediği Türkiye ziyaretinden alınmıştır..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Korona tedavisinde Türkiye’yi heyecanlandıran gelişme! İlk donör belli oldu İşte CHP'li Eren Erdem gerçeği!Neden sürekli Türkiye'yi karalıyor? BU AİLENİN ANLAŞILAN OSMANLI'YA DÜŞMANLIKLARI ANLAŞILAN BİTMEMİŞ.. Atatürk'ün cenaze namazına ait neden fotoğraf yok ?