Ana Sayfa
16 Ocak 2022 ( 33901 izlenme )
Reklamlar

Sezen Aksu ve babası bakın kim! ?

Şarkıcı Sezen Aksu, 'Şahane Bir Şey Yaşamak' isimli yeni bir şarkı çıkardı.

Aksu'nun, sözleri kendisine ait olan şarkıda "Binmişiz bir alâmate. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e..." ifadelerini kullanması infiale neden oldu.

Şarkıcı Sezen Aksu, çekimlerini tamamlayıp yayınladığı "Şahane Bir Şey Yaşamak" adlı video klibinde, Hz. Adem (a.s) ile Hz. Havva'ya hakaret etti.

Binmişiz bir alamete gidiyoruz kıyamete.' sözleri ile başlayan şarkı "Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e" diye devam ediyor.

Şarkıya sosyal medyada tepki yağdı. Sezen Aksu'ya tepki gösteren vatandaşlar, onbinlerce tweet attı.

Sezen Aksu, babası Sami Yıldırım ve Fetullah Gülen'in girift ağı.. Takvim'de yer alan habere göre, Sezen Aksu'nun insalığın atası Hz. Adem (a.s) ile Hz. Havva'ya hakaret eden şarkı sözlerinin ardından geçmişi ve babası Sami Yıldırım'ın FETÖ ile olan girift ilişkiler ağı merak konusu oldu.

Elebaşı Gülen'in 'Hocaların hocası' dediği FETÖ'nün Yaman Dedesi

Sezen Aksu, Yamanlar Koleji'ni kurarak Fetullahçı teröristlerin 'Yaman dedesi' olarak bilinen Sami Yıldırım'ın kızıdır.

Taktığı masonik şapkayla dikkat çeken Yıldırım'a ABD'de korunan Fetullah Gülen, "hocaların hocası" ifadelerini kullanmıştır.

Sami Yıldırım, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in misafirlerine okulların sunumunu yapan isimlerden biri olarak biliniyor.

Hatta ve hatta "Minik Serçe" lakaplı Sezen Aksu'nun babası, Gülen'in ona karşı derin hislerinin ifadesini şöyle anlatmıştı:

'(Gülen) Kürsüden beni gördü. İltifat etti. 'Hocam da buradaymış' dedi. 'Hocaların hocası' diye beni oradakilere lanse etti. Büyük bir alkış koptu. Sonra dışarı çıktım. Bahçede etrafıma toplanan gençler elimi öpmeye başladı. Hocaefendi'nin iltifat ettiği birine gösterilen saygıydı bu.'Elebaşı Gülen'den Sezen Aksu'ya mesaj

15 Temmuz hain darbesinden 4 buçuk ay önce Sezen Aksu'nun annesi öldüğünde, Pensilvanya'daki iblis Gülen, ABD'den bir taziye mesajı yayımlamıştı.

Elebaşı Gülen, Aksu'nun babası Sami Yıldırım için "aziz dost", Sezen Aksu için "güzide sanatçımız" ifadelerini kullanmıştı.

Gazetezi Zafer Şahin, Sezen Aksu'nun babası Sami Yıldırım'ın ölümünün ardından kaleme aldığı yazıda FETÖ ile Yıldırım'ın (Yaman Dede) arasındaki ilişkiye dikkat çekti. Sezen Aksu'nun babasının kolejinde Gülen'e makam odası

Fetullahçı teröristlerin 'Yaman dedesi' olarak bilinen Sami Yıldırım'ın kurucusu olduğu Yamanlar Koleji'nin 5. katında teröristbaşı Fetullah Gülen'e tahsis edilmiş bir makam odası olduğunu belirten Şahin, yine elebaşına ait tespih, hırka ve özel eşyaların camekanlar içinde sergilendiğini ifade etti.

İşte Gazeteci Zafer Şahin'in kaleme aldığı "Sezen Aksu'nun babası" başlıklı o yazı;

SEZEN AKSU'NUN BABASI

Türkiye'de hiçbir şeyin tesadüfi olmadığını, FETÖ'nün algı operasyonlarını 'sanki kendisinden değilmiş' gibi gösterdiği isimler üzerinden nasıl yürüttüğünü anlatan en güzel örneklerden biridir Sami Yıldırım'ın hikayesi.

Tarih 15 Kasım 1982... FETÖ'nün sonradan dünyanın hemen her noktasına yayılan okullarının ilki İzmir'de açılıyor! Düşünün, 12 Eylül darbesinin üzerinden henüz 2 yıl geçmiş, sözde Atatürkçü darbeciler hakkında yakalama kararı çıkardıkları FETÖ elebaşına okul açtırıyor! Okulun kurucu müdürlüğüne FETÖ'cü hainlerin sonradan 'Yaman Dede' lakabını taktıkları Sami Yıldırım getiriliyor. Bu kesinlikle bilinçli bir tercih. Çünkü İzmir eski Milli Eğitim Müdürü olan Yıldırım, kentte sevilen bir isim.

Üstelik sanatçı kızı da Türkiye çapında tanınan bir şöhret.

FETÖ elebaşı böylece hem bedava reklam yapıyor, hem de okullarına o yılların moda tabiriyle 'irticacı' damgası vurulmasını engelliyor. FETÖ'de oyun bitmez... Şimdi sıkı durun... Okulun açıldığı ilk yıl sadece 28 öğrencisi var. Ve okula kayıt yaptıran ilk öğrencinin adı Mustafa Kemal!

FETÖ'ye asıl sıçramayı yaptıran, küçük bir cemaatten büyük bir suç örgütüne evrilmesini sağlayan bu okul olur... Kısa sürede önce Türkiye geneline, 1986'da özel sektöre yurtdışında okul açma izni verilmesiyle dünyaya açılırlar.

Niyeyse yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen tüm okullar arası yarışmalarda birincilikleri hep FETÖ'nün okullarına giden öğrenciler kazanır... Yıllarca üniversite sınavlarında birinci olanlar da buralardan çıkar!

Örgütün soruları çalarak kendi okullarında yetiştirdiği militanlarına verdiği ve bu yolu kullanarak devleti zehirli bir sarmaşık gibi sardığı yıllar sonra anlaşılır. Bütün bunlar olurken Sami Yıldırım hep örgütün maaşlı adamı olarak kalır...

17 Aralık 2007 tarihinde örgütün Aksiyon Dergisine verdiği röportaj ibretliktir.

"Veliler biliyor ki çocuk burada ahlak sahibi, dürüst ve namuslu olacak. Bayrağını, vatanını sevecek. Atatürk'e saygılı olacak! Bana bazen"Hocam orada nasıl çalışıyorsun"dediklerinde çok kızıyorum. Onlarbu okulları görmeden konuşuyor.

Hadi iddia ettikleri şeyleri benden 2 sene, 3 sene sakladılar. Bu şey her ne ise 25 sene de saklanmaz ki kardeşim!" Yıldırım'ın 25 yılda göremediği FETÖ gerçeğini Türkiye 15 Temmuz 2016 akşamı görür. FETÖ'nün okullarında yetişen sözde vatanına ve bayrağına bağlı hainler milletin üzerine bomba yağdırır.

Darbeden sonra polisin baskın yaptığı ilk yerlerden biri Sezen Aksu'nun babasının müdürlük yaptığı Yamanlar Koleji olur.Binanın 5.katında FETÖ elebaşına tahsis edilmiş bir makam odası vardır. Ona ait tespihler, hırkası, özel eşyaları camekanlar içinde sergilenmektedir.

Okulda eğitim gördükten sonra askeriyeye giren öğrenciler burada FETÖ'ye bağlılık yeminleri etmekte, kılıçları okulda sergilenmektedir!Okulun 2014 yerel seçimleri öncesinde binlerce kişinin katıldığı örgüt toplantılarına ev sahipliği yapmasından, depolarından çıkan oy pusulalarından ve sandıklardan hiç bahsetmeyelim. FETÖ elebaşının 'Aziz dost' diye hitap ettiği Sami Yıldırım, yanı başında olup biten bunca şeyi nasıl görmedi acaba? Yaşlılıktan olabilir mi?

Sosyal medyada büyük tepki.. Dini değerlere hakaret edilmesine sert tepki gösteren vatandaşlar, sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getirdi. On binlerce tweet atılan '#sezenaksuhaddinibil' etiketi, Twitter'da Trend Topic listesinde birinci sıraya yerleşti.

İşte o tepkilerden bazıları:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şamil Tayyar'dan sert tepki: Namussuzsunuz! Aziz Yıldırım taklidiyle Galatasaray yöneticisine telefon şakası ERKAN TAN TÜRK HALKINI TEHDİT EDEN DİLEK ÖCALANI BÖYLE REZİL KEPAZE ETTİ..-İZLE paylaş İslam cahili Cüneyt Özdemir'den Sezen Aksu'ya destek!