Ana Sayfa
28 Mart 2020 ( 3016 izlenme )
Reklamlar

Sözde Bilim ve Aydınlanma Akademisi’nden Bilim Kurulu’na skandal istifa çağrısı

Bilim ve Aydınlanma Akademisi adı altında kurulan karanlık oluşum, koronavirüs salgını ile mücadele için kurulan ve halkın sağlığı için gece gündüz çalışan Bilim Kurulu üyelerini hedef alan bir açıklamada bulundu.

Sözde Bilim ve Aydınlanma Akademisi, Bilim Kurulu'nun yapısını ve işleyişini beğenmediklerini dile getirerek yayınladığı küstah bildiride, “Geçen zaman içinde Bilim Kurulu hızla iktidarın etkili bir yönetim aygıtı halini almaya ve iktidara salgın konusundaki hatalarını aklama olanağı sunmaya başlamıştır. Geldiğimiz aşamada iktidar açısından sermayenin çıkarları öylesine öne çıkmıştır ki kurulun bugünkü yapısı ve işleyişinden bilimsel ve toplumcu çözümler çıkması olanaksızlaşmıştır.” ifadelerine yer verdi. Karanlık Akademi, “Bilim Kurulu’ndaki bilim insanlarını bu koşullarda hemen istifaya çağırıyoruz.” şeklindeki açıklamasıyla da gücüyle çalışan Bilim Kurulu’nu istifaya davet etti.

 İşleri güçleri takoz olmak..Sözde Bilim ve Aydınlanma Akademisi, yayınladığı bildiride, bir yandan hükümeti ve Bilim Kurulu’nu itham ederken, diğer yandan da salgın günlerinde halkın sağlığı için hiçbir faaliyette bulunmayarak en ufak öneri ve bilimsel ve öneri getiremedi. Karanlık akademinin bildirisi, koronavirüs ile verilen mücadeleye ‘Takoz olmaktan’ öteye gidemedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu’nun yardımcısı Hüseyin Aksu'dan skandal paylaşım! Erkan Tan: ODTÜ kapatılsın yerine ise.... PEKİ TÜRK SİNEMASINDA MASONLAR HANGİ YOLU İZLEDİ ? Batılı ajanların kirli oyunu! Türkiye karşıtlığı işte böyle destekleniyor