Ana Sayfa
05 Kasım 2017 ( 2849 izlenme )
Reklamlar

Suudi Arabistan'da prens ve üst düzey yetkileri taşıyan helikopter düştü

Düşen helikopterin Skorsky UH60 tipi askeri olduğu bildirildi Suudi Arabistan'da içinde bir prens ve üst düzey yetkililerin olduğu bir helikopterin düştüğü, helikopterdeki kişilerin hayatını kaybettiği bildirildi.

Suudi Arabistan resmi televizyonunun haberine göre, Abha Bölge Emiri Yardımcısı Prens Mansur bin Mukrin ve beraberindeki heyeti taşıyan helikopterin düştüğü, olayda prens ve beraberindeki heyetteki herkesin hayatını kaybettiği belirtildi.
Prens Mansur ile beraber helikopterde Emir vekili Selman elCerişi, Emirlik Genel Sekreteri Salih bin Abdullah elKadi, Asir Bölge Tarım Bölümü Başkanı Fehd elFertiş, Asir Bölgesi Polis Müdürü Binbaşı Salih bin Süleyman elKerzai ve diğer yetkililerin olduğu ifade edildi.

Olay ile ilgili henüz ayrıntılı bilgi verilmedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İYİ Partili Ümit Özdağ, İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu açıkladı Rusya’yı böyle uyardı: Bu olursa Suriye'nin her yerinde Türkiye füzeleri patlar ÖLÜM TOHUMLARI,SAHTE SALGINLAR,BİYOLOJİK SOYKIRIM..KÜRESEL ÇETENİN DÜNYA ÜZERİNDEKİ ADIM ADIM UYGULADIĞI SİNSİ PLAN Özür dilesen ne fayda! Koronavirüsü eğlence malzemesine çevirdiler