Ana Sayfa
11 Ocak 2022 ( 14969 izlenme )
Reklamlar

Türkiye'nin iki cevherine göz diktiler

Araştırmacı yazar Haluk Özdil, Ferda Yıldırım'ın Youtube kanalında önemli açıklamalarda bulundu. Haluk Özdil, Türkiye'nin bor ve toryum madeni açısından çok zengin bir ülke olduğunu ve bu anlamda saldırıya uğrayabileceğini söyledi.
Elektrikli araba batarya ömrü ne kadar ? | Benzin Litre
Özdil yaptığı açıklamada, "Elon Musk kimseyi sevmez. Parayı sever. Türkiye’den istediği bir şey var. O da bor. Lityum pilleri olmazsa arabaları yapamaz. ‘Türkiye’de ilk olacak bir şeylere imza atacak’ dedi. Yani bu boş değil. Lityum pillerini bordan üretecek bir fabrika üretecekler. 2022 Haziran ayına dikkat edin. Haziran önemli bir ay gibi duruyor. Büyük olasılıkla önümüzdeki aylarda Türkiye’ye bir ziyaret daha yapacak. Tesis kurabilir. Bunlar benim öngörülerim. Temiz enerji adına bor ve toryumun önemi çok büyüdü. Türkiye'nin iki cevherine göz diktiler. Bu yüzden Türkiye’ye saldırılar artabilir. Dikkatli olmamız lazım. 2023'te ilginç şeyler olabilir. Türkiye ekonomik açıdan çok avantajlı bir konuma geçecek. Çin'in yerini aldık" dedi.
Türkiye bor ihracatında dünya lideri  Son Dakika Haberleri
Geçtiğimiz haftalarda da konuşmuştu. Elon Musk geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada, "Elon Musk, birçok ABD’li ismi karşısına alıp Türk uydusunu uzaya gönderdi. Bunu karşılıklı ilişkiler için yaptı. Elon Musk, Haziran'a doğru Türkiye hamlesini yapabilir" demişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan: "Söyleye söyleye girilmez, bir gece ansızın girilir” Turgut Özal'ın Kayıp Röportajı CHP Kadın Kolu Başkanı gurbetçileri tehdit etti: Pılınızı pırtınız toplayın... Mızrak çuvala sığmıyor