Ana Sayfa
10 Şubat 2022 ( 9427 izlenme )
Reklamlar

Yetkililere ısrarla yalvardı

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Her Açıdan programına konuk olan Mehmet Ali Bulut, ülkemizde hızla yayınlan GDO'lu ürünlerin bir anca önce önlenmesi için yetkililere canlı yayında yalvardı.
Virüsler Bizim Genetik Kodlarımızı Çalıp Yeni Virüs Genleri Yaratıyor |  BilimFili.com
Mehmet Ali Bulut yaptığı açıklamada, "Askeri stratejileri düzenleyen ve bu ülkenin bekasını düşünen stratejistlere yalvarıyorum. Artık sınırlarda asker bulundurmanızın bir anlamı kalmadı. Sizin fertleriniz içerden hackeleniyor. Bağışıklık sistemi kalmadı. Bugün kovid geldi yarın başka bir şey geldi.  Başka başka şeyler gelecek. İnsanlar yakında patır patır ölecek. İnsanların genini korumazsanız, bağışıklık sistemlerin düşmesini önlemezseniz her şey olur. Bunu nasıl önleriz. İnsanlara sağlıklı ürün vererek, GDO’suz ürün yedirerek yaparız. Bir yığın insanın sağlık durumu iyi değil. Artık bunun bir beka sorunu olduğunu gündeme getirmemiz lazım" ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mevlüt Çavuşoğlu, Canlı yayında alman bakanı madara etti Gündemi sarsacak açıklama! 'Türkiye'ye yönelik bir işgal hedefleniyor' YEŞİLÇAM FİLMLERİ ÜZERİNDEN,MÜSLÜMANLARA KURULAN BÜYÜK TUZAK..MUTLAKA İZLE PAYLAŞŞ.. Erdoğan, şehit kaymakamın mezarında Kur'an-ı Kerim okudu