Gündem
21 Kasım 2021 ( 567 izlenme )
Reklamlar

Akşener'in mitingine diğer şehirlerden insan taşındı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Denizli’nin Sarayköy ilçesi ziyaretini, geniş katılım olacağı gerekçesiyle il mitingine çevirmişti.

Akşener’in aynı zamanda bölgesel ilk etkinliğe dönüşen Denizli’deki mitingi, bugün Merkezefendi ilçesi 29 Ekim Bulvarında gerçekleşti. Saat 14.00’de başlayan mitinge genel başkan yardımcıları, milletvekilleri ve parti üyeleri katıldı. Miting alanındaki farklı il plakalarının bulunduğu otobüsler dikkatlerden kaçmadı. Akşener’in ilk mitingine Ege illeri başta olmak üzere Antalya, Çanakkale ve çevre illerden de insan taşındığı öğrenildi.

Aynı zamanda İYİ Partililerin sosyal medyada, mitinge giderken paylaşım yaptıkları da belirlendi.


Maksat mitingde kalabalık gözüküp milletin gözünü boyamak bakın halk bize  Denizli'de bu kadar destek veriyor vs vs diye algı peşindeler.. Ama işin aslı hiçte öyle değil.. Başka sehirlerden otobüslerle insan getirip miting düzenliyorlar.. Algı ile nereye kadar nasıl yol alacaklar bunu zaman ve süreç iplilere gösterecektir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kızılay Başkanı korona tedavisinde önemli adımı duyurdu: 10 gün sonra başlıyoruz ERDOĞAN CHP AĞZIYLA SORU SORAN ALMAN GAZETECİYİ BÖYLE REZİL ETTİ DOLARLA ÜSTÜMÜZE GELENLER KİM?SALDIRI İTTİFAKI. Koronayı gözümüze çok yaklaştırınca