Ana Sayfa
21 Kasım 2021 ( 605 izlenme )
Reklamlar

Akşener'in mitingine diğer şehirlerden insan taşındı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Denizli’nin Sarayköy ilçesi ziyaretini, geniş katılım olacağı gerekçesiyle il mitingine çevirmişti.

Akşener’in aynı zamanda bölgesel ilk etkinliğe dönüşen Denizli’deki mitingi, bugün Merkezefendi ilçesi 29 Ekim Bulvarında gerçekleşti. Saat 14.00’de başlayan mitinge genel başkan yardımcıları, milletvekilleri ve parti üyeleri katıldı. Miting alanındaki farklı il plakalarının bulunduğu otobüsler dikkatlerden kaçmadı. Akşener’in ilk mitingine Ege illeri başta olmak üzere Antalya, Çanakkale ve çevre illerden de insan taşındığı öğrenildi.

Aynı zamanda İYİ Partililerin sosyal medyada, mitinge giderken paylaşım yaptıkları da belirlendi.


Maksat mitingde kalabalık gözüküp milletin gözünü boyamak bakın halk bize  Denizli'de bu kadar destek veriyor vs vs diye algı peşindeler.. Ama işin aslı hiçte öyle değil.. Başka sehirlerden otobüslerle insan getirip miting düzenliyorlar.. Algı ile nereye kadar nasıl yol alacaklar bunu zaman ve süreç iplilere gösterecektir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Neden hayır" sorusuna cevap veremeyen kadının dramı..İZLE PAYLAŞ. Türkiye'nin en büyük düşmanı ingiltere'dir.Mutlaka izle-paylaş. Korona: İnsan ırkının en korumasız, en savunmasız, çaresiz hali. Payitaht Abdülhamid yine nefesleri kesti!DÜNYA CEHENNEME DÖNER..İZLE PAYLAŞ