CEM KÜÇÜK,CAN ATAKLI'YI CANLI YAYINDA CAHİL CAHİL KONUŞMA DİYE EZİP GEÇTİ...İZLE PAYLAŞ

6578 izlenme03 Mart 2017
Reklamlar
Habertürk'te ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı programında 16 Nisan'da yapılacak olan halk oylaması masaya yatırıldı. Konu referandum tartışmalarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kadar gelince canlı yayında tansiyon tavan yaptı.

Gazeteci Can Ataklı'nın 7 Haziran seçimleri sonrası DEAŞ tarafından yapılan saldırıların hükümet tarafından yaptırdığını ima etmesi Cem Küçük'ü çileden çıkardı. Küçük, Can Ataklı'ya 'Patlamaları hükümet mi yaptırdı?' diye sorarken Ataklı öyle bir şey söylemediğini söyledi.

ÜÇKAĞITÇILIK YAPMA

Küçük 'Can Ataklı bak üçkağıtçılık yapıyorsun, dalavere yapıyorsun. Ak Parti yaptırdı diyorsun. 1 Kasım'da patlamaları durdurdular dedin. Sen Tayyip Erdoğan yaptırdı demeye getiriyorsun da yüreğin yetiyorsa yüreğin yetmiyor. Delikanlı ol söyle! Cahil cahil konuşma! Seni daha önce uyardım. Seni kurtardım. Ben seni bir kere kurtardım bir kere daha kurtardım. 'dedi.

TERBİYESİZLEŞME

Can Ataklı Cem Küçük'e 'Bak oğlum ben seni bir uyarırsam altından kalkamazsın. Terbiyesizliğin lüzumu yok. ' sözleriyle yanıt verdi.

KELLENİ KURTARDIM SENİ

Cem Küçük ise Can Ataklı'yı kendisinin kurtardığını ifade ederek şu ifadeleri kullandı;

Ben senin kelleni kurtardım. Daha öncede Tayyip Erdoğan bomba patlatıyor dedin. Bir daha kurtarmam seni. Bylock İsmail gibi, Tolga Tanış gibi, Hande Fırat'lar gibi bitersin. Devam ette göreyim!

MODERATÖR ÇARESİZ KALDI

Can Ataklı ve Cem Küçük arasındaki kavgayı sakinleştirmeye çalışan moderatör Didem Arslan Yılmaz zaman zaman sesini yükseltirken, tartışma bitmeyince moderatör reklama gitmek zorunda kaldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Deşifre edilen Mit Ajanı! CHP'li Tanrıkulu'ndan skandal 'evlilik programları' açıklaması! Bir kez daha milletin karşısında Hükümeti protesto edeyim derken,az daha geberecekti Koronavirüs, Türkiye'ye nasıl bu kadar hızlı yayıldı? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu onları işaret etti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan'dan ABD, Avrupaya rest! her şeyi açıkladı
{}